Дівчина з космеями• 23 октября 2022
Що відбувається у Молдові? І що це може в перспективі означати для нас?
Хто розбирається?
😄😄😄😄 дівчата
У новинах пишуть про якісь бунти і расія якимсь там боком.
Ответ дляARAIL
Пока, только Вы в курсе и разбираетесь. Просветите))
Я поняла 😄😄😄
MazzaFakka• 23 октября 2022
Ответ дляИринаКа
Там ці мітинги регулярно
Я слышала про один митинг пророс ватников, который благополучно разогнали. Про ’регулярно’ вот от вас слышу
Ответ дляMazzaFakka
Я особо не вникаю, але там щось з Додоном пов´язане. Його чи то арештовують регулярно і прихильники виходять, потім Санду щось скаже і її противники виходять.
Ответ дляИринаКа
Додон сидить
Выпустили оцю дівулю, наче як головна опозиціонерка. І воно ж відразу побігло протестувати.
Знаходиться під судовим наглядом, по-нашому підписка про невиїзд. Сподіваюсь, знов піде в казьонний дом.
Ответ дляMazzaFakka
Ватніки сиділи біля парламенту та президентського палацу (вони навпроти) в наметах мало не місяць. Тиждень тому їх розігнали.
Сьогодні вони знов приперлись.
Я це все бачу своїми очима, враження цілком однозначне.
Хто і для чого.
Сьогодні вони знов приперлись.
Хто і для чого.
Vlada-Maria• 23 октября 2022
Ответ дляrybka21
Оце так, дівчата
Знайома до болю рашистська риторика
І навіть не приховують, за чий рахунок цей банкет
Знайома до болю рашистська риторика
За шкірку бидло - і на росію, швидко бажаючих звати путіна поменшає. Нехай вчаться на помилках України і не бавляться з руЗЬкомірним особочелюстним бидлом в толерантність
Ответ дляVlada-Maria
Тут багато ідіотів, нажаль
Покоління 40+ якийсь совковий жах. Молодь за Санду.
Русня сподівається на темі газу і тарифів усунути Майю та посадити маріонеток для втягування Молдови у війну.
Але. Всім зрозуміло, звідки вітер та реальної опозиції наразі нема.
Вже витягли якогось місцевого крадія-єврея, що живе в Ізраїлі, але сподіваюсь, це нічого не змінить.
Сама пані Санду після візиту в Брюссель ще весною стала куди більш сміливою у висловлюваннях. Тобто, отримала карт бланш від ЄС