Люсильда.ua• 24 октября 2022

Ну что, умники, сглазили?!

Кому там не жилось спокойно без тревог?!
Получите свеженькую...
Natalia505• 24 октября 2022
Не панікуйте. Обідній сон...і пофіг на тривоги.

MarryV• 24 октября 2022
Ответ дляДжулияробертс
Я вже боюсь і наслідків перехоплення... І як люди самотужки те ліквідують, щоб був дах над головою коли дощі...
Вчора читала про нашого льотчика, 26 років. Винищувача ворожих ракет. Пару місяців тому він тільки но одружився. Останні слова його були, що по ньому працюють. І він все розуміючи, відвів літак на безпечну відстань і загинув. Ось це вражає найбільше.
автор Люсильда.ua • 24 октября 2022
Ответ дляlisulya
Капец какой. Нервишки у соседа ни к черту.
Я вчера в час ночи сметану взбивала блендером для торта и норм. Стираю теперь по ночам. А тут какой-то телефон упал. Валерьяночки ему подарите
Я тоже по ночам стираю. Сказали до 23:00 экономить. Вот я включаю в 23:05. Пока соседи молчат. Я думаю, что понимают ситуацию...

Каллипсо• 24 октября 2022
Ответ дляБайрактарочка
Хто шо робить? Я салатік крабовий їм
А я салат с курицей и ананасом. К тревоге не привыкать, мы все время в ней, 1 место в Украине по тревогам, особо не обращаю внимания, Харьков
Gupa• 24 октября 2022
Ответ дляNatalia505
Ще й зігріє, окрім зняття стресу
Колючая Роза• 24 октября 2022
Ответ дляБайрактарочка
Хто шо робить? Я салатік крабовий їм
варю сирний суп та чекаю відбій, щоб в епіцентр поїхати за газовою плиткою
Джулияробертс• 24 октября 2022
Ответ дляGupa
Я вночі сплю, вранці на роботу, та й жаворонок, не можу пізно нічого робити, а вдень на роботі, теж нічого не роблю...
Ну я теж хочу спати вночі, але якось совість не дозволяє в години пік прати, пекти і т. Д
автор Люсильда.ua • 24 октября 2022
Ответ дляMarryV
А де сталася саме ця трагедія?
Gupa• 24 октября 2022
Ответ дляMarryV
А в раші пофіг, аби самому катапультуватись....

Джулияробертс• 24 октября 2022
Ответ дляMarryV
Дійсно, вражає, справжній Герой! Так боляче таке читати
Муркамурковна• 24 октября 2022
Ответ дляGupa
В чоловіка минулої ночі телефон з тумби впав, сусід з першого поверху кричав, я вб´ю тебе пі...рас.А чоловік в мене в два рази більший ніж сусід, так я йому кажу, спитаєш увечері кому він то кричав...
нее, це був не мій і нк ми)) але я реально настільки злякалась... Аж ото молоточки у вісках херак херак, херак херак
lisulya• 24 октября 2022
Ответ дляЛюсильда.ua
Ну так а что делать. Такая сейчас жизнь. Так стиралка когда отжимает, то как истребитель идет на взлет. А там какойт-то телефон один раз упал. Чего матюкаться.
Gupa• 24 октября 2022
Ответ дляДжулияробертс
Прала в суботу вранці, їсти на пару днів також наготувала.ввечері нічого не роблю, приходжу після 7, після пересадок на 3х гілках метро нічого не хочеться.
А от вранці це як тренування
Gupa• 24 октября 2022
Ответ дляМуркамурковна
Буває, у багатьох зараз підвищене сприйняття, і я не вийняток, підскакую, як щось десь гучно...
MarryV• 24 октября 2022
Ответ дляЛюсильда.ua
А де сталася саме ця трагедія?
Не знаю. Де саме. Ось допис про нього.
https://www.instagram.com/p/CkDbesCNU69/?igshid=
ДонаФлор• 24 октября 2022
Ответ дляNatalia505
Йдіть до мене в мене гречка з биточком і редькою. Така смачна доречі зараз редька продається, як влітку.
Да нафиг ту работу
Муркамурковна• 24 октября 2022
Ответ дляGupa
Вчора були без світла... Я наче все вирубила і тд.. А потім дали світло і в мене витяжка загула
То чайник як загуде)) нервішкі шалят жостко
автор Люсильда.ua • 24 октября 2022
Уся Карта тривог червона... Поки ніде офіційних новин немає: в який бік і що летить. Все, що повідомляли, - вже спростували. Оце вже і лякає. Бо відчуваю, що прильоти будуть. Молимося за ЗСУ
Байрактарочка• 24 октября 2022
Ответ дляВінничанка
Сижу на советчице, а вся дом. работа стоит. Мне лучше - я сижу, она стоит.
Смотрю пыль лежит, и я полежу

Gupa• 24 октября 2022
Ответ дляЛюсильда.ua
Засуньте своє відчуття поглибше, не лякайте народ...
Р.с.не мала на меті образити вас, але так не можна.відчувайте мовчечки...
автор Люсильда.ua • 24 октября 2022
Десь вдалеку почула глухий ’бух’ (Київ, правий). Але це може бути, що завгодно - може хтось двері гучно закрив. Ніхто більш не чув подібного?
автор Люсильда.ua • 24 октября 2022
Ответ дляGupa
Соррі! Вибачте, будь ласочка
Я там ще трохи написала Буду краще мовчати
Miss_caprizz• 24 октября 2022
Ответ дляЛюсильда.ua
Я тихо себе радовалась... Ребёнок нконец-то сегодня утром пошёл в школу. А теперь в укрытие их завели...
А у вас каникулы не начались?
автор Люсильда.ua • 24 октября 2022
Ответ дляMiss_caprizz
А у вас каникулы не начались?
Я вже вище написала. У нас з наступного понеділка, з 31.10
Inna Medvetska• 24 октября 2022
Ответ дляБайрактарочка
Хто шо робить? Я салатік крабовий їм
А я чіпси
kirpichenko• 24 октября 2022
Ответ дляInna Medvetska
А я чіпси
Я только хотела поесть и тревога,у меня резко аппетит пропадает.а так мимоза.
автор Люсильда.ua • 24 октября 2022
А на Київщині взагалі осінні канікули скасували... Написали, що приєднають до зимових. Діти стомлені, тривоги та дистанційка - теж виснажують. А тут ще без канікул залишилися. А як в інших областях?
irina _d• 24 октября 2022
Ответ дляkirpichenko
Если не хочется есть, нужно выпить.
И тогда мимоза легко превратится в закуску, а не просто еду)
kirpichenko• 24 октября 2022
Ответ дляЛюсильда.ua
У нас тоже.
Бахи не слышала,у нас тоже соседи так херячат дыбилы дверями что аж стены трясутся.я всё в недопонимании,им что дверей не жалко своих,они ж скоро выпадут.
автор Люсильда.ua • 24 октября 2022
Щось і я їсти захотіла... Усім, у кого обід, смачненького!