Львів..Личаківський район..До кого сьогодні приходили жінка в окулярах старшого віку, в окулярах з такими лінзами що ппц і три чи чотири мужчини старшого віку?не відкрив бо хз хто то.
Є в Україні розумні люди, які не відкривають двері свого дому всяким пройдисвітам.
Конституція України:
Стаття 30. Кожному гарантується недоторканність житла.
Не допускається проникнення до житла чи до іншого володіння особи, проведення в них огляду чи обшуку інакше як за вмотивованим рішенням суду.
У невідкладних випадках, пов´язаних із врятуванням життя людей та майна чи з безпосереднім переслідуванням осіб, які підозрюються у вчиненні злочину, можливий інший, встановлений законом, порядок проникнення до житла чи до іншого володіння особи, проведення в них огляду і обшуку.
Конституція України:
Ответ для-Ань-
Конституція України:
Дякую за пораду..якщо щось буду тикати всім ту статтю
Ответ дляNight1990
Всім раджу прочитати Конституцію - головний закон України. Всі закони і підзаконні документи повинні відповідати Конституції.
Все, що суперечить Конституції, можна не виконувати / не можна виконувати.
Зараз приймають багато антинародних і антиконституційних законів (найвідоміший №4142). Будуть дуже сильно знущатись з людей. Треба знати свої права і вчитись їх відстоювати.