Night1990• 26 октября 2022

Дивні люди зранку

Львів..Личаківський район..До кого сьогодні приходили жінка в окулярах старшого віку, в окулярах з такими лінзами що ппц і три чи чотири мужчини старшого віку?не відкрив бо хз хто то.
Конкордія• 26 октября 2022
Свідки Ієгови може?
автор Night1990 • 26 октября 2022
Ответ дляКонкордія
Свідки Ієгови може?
А якщо з воєнкомату то були би в воєнній формі, вірно?
oboeva• 26 октября 2022
На гуманитарку записывали?
Конкордія• 26 октября 2022
Ответ дляNight1990
Не факт, описані тітоньки і в воєнкоматі теж можуть теоретично працювати. Ну не відкрили і не відкрили, сусідів ще запитайте
автор Night1990 • 26 октября 2022
Ответ дляoboeva
На гуманитарку записывали?
Зачем мне гуманитарка?
oboeva• 26 октября 2022
Ответ дляNight1990
Зачем мне гуманитарка?
Они откуда знают
автор Night1990 • 26 октября 2022
Ответ дляoboeva
Они откуда знают
В смысле на гуманитарку записывали?
oboeva• 26 октября 2022
Ответ дляNight1990
В смысле на гуманитарку записывали?
Ну звонят и спрашивают, вам надо? Я не знаю кто это, может из ЖЭКа?
-Ань-• 26 октября 2022
Є в Україні розумні люди, які не відкривають двері свого дому всяким пройдисвітам.

Конституція України:
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/254к/96-вр#Tex...

Стаття 30. Кожному гарантується недоторканність житла.

Не допускається проникнення до житла чи до іншого володіння особи, проведення в них огляду чи обшуку інакше як за вмотивованим рішенням суду.

У невідкладних випадках, пов´язаних із врятуванням життя людей та майна чи з безпосереднім переслідуванням осіб, які підозрюються у вчиненні злочину, можливий інший, встановлений законом, порядок проникнення до житла чи до іншого володіння особи, проведення в них огляду і обшуку.
-Ань-• 26 октября 2022
Ответ дляNight1990
Можуть замаскуватись. У них і нормальний одяг є.
автор Night1990 • 26 октября 2022
Ответ для-Ань-

Конституція України:

Дякую за пораду..якщо щось буду тикати всім ту статтю
-Ань-• 26 октября 2022
Ответ дляNight1990
Всім раджу прочитати Конституцію - головний закон України. Всі закони і підзаконні документи повинні відповідати Конституції.
Все, що суперечить Конституції, можна не виконувати / не можна виконувати.

Зараз приймають багато антинародних і антиконституційних законів (найвідоміший №4142). Будуть дуже сильно знущатись з людей. Треба знати свої права і вчитись їх відстоювати.
Qorianka• 26 октября 2022
Ответ дляКонкордія
Свідки Ієгови може?
Они ходили парами раньше, потом перестали ходить - коронавирус + для их же безопасности. У нас в городе недавно начали снова стоять со стендами
Qorianka• 26 октября 2022
То могли домушники быть, проверяли есть кто дома или нет
автор Night1990 • 26 октября 2022
Ответ дляQorianka
Та там пенсионеры были ну и один лет до 40..плюс ета женщина тоже старшего возраста
автор Night1990 • 26 октября 2022
Сначала ета женщина дзвонила в дверь, потом куда то ушла и мужик появился лет до 40
автор Night1990 • 26 октября 2022
Потом ета женщина вернулась и опять подзвонила в дзвонок уже без мужчин