Дівчатка, доброї і тихої ночі!)
Підкажіть, будь ласка, як зараз в поїздах наших? Чи тепло?
Бо планую з Києва в Дніпро їхати купе з двома донечками, одній 3 роки, а другій 4 місяці. Хвилююсь, щоб тепло було.
Дякую за відповіді!)
Остановщица• 26 октября 2022
Мама неделю назад ехала из Харькова во Львов было жарко. Но, наверное, в разных поездах по разному.
Ответ дляОстановщица
Дякую!)
Хочу в БАНю• 26 октября 2022
Їхали в неділю з Чернівців у Київ опалення було. Діти спали у футболках.
Зажуженная Жужжа• 27 октября 2022
В понедельник с детьми ехала двумя поездами,то что в одном ,что в другом было жарко,даже не укрывались)
Ответ дляХочу в БАНю
Дякую за відповідь!)😊🇺🇦
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Дякую, Вам🇺🇦😊