Отчебучкина• 28 октября 2022
Кто заморозил много на зиму, что сейчас делаете?
Держат морозилки при таком долгом и частом отключении?
Воленс-неволенс• 28 октября 2022
Ответ дляПосудомойка
Куди вас несе? Тут ніхто не веде мову про заробітки. Тут люди вирішують що робити з наявною заморозкою
Тоді до чого ваш коментар про допомогу із заробітками нашим селянам?
БезВзяток• 28 октября 2022
Ответ дляФайна_зупка
Багато хто з порадниць сміявся з консервації- вони свіже завжди куплять.
Толку мне с той консервации, желудок не переносит никакую
Плекаю думи• 28 октября 2022
Купили генератор, не открываем морозилки. Пока полет нормальный, а дальше- съедим.
На границе• 28 октября 2022
Ответ дляФайна_зупка
ну головне встигнути в магаз між тревогою та відключенням світла
Верочка 100%• 28 октября 2022
Здогадувались, що так буде і нічого не наморозили. Але у нас відключають на 8 годин іноді, все ок, морозилка нормально тримає, там м´ясо.
А якби багато наморозили - не знаю. А що робити, якщо не буде струму кілька днів? Генератором дорогувато буде тримати морозилку)
На границе• 28 октября 2022
Ответ дляВоленс-неволенс
Так вони і зараз сміються і купують, в магазинах є все. Ті, в кого є гроші не консервують і не морозять нічого.
грошей майже нема, але не консервую т.я варені огіки та помідори в мене не їдять
, взимку або пекінка або кисла капуста
Семена рукколы• 28 октября 2022
Ответ дляЖенамужная
Моя морозилка держит 28 часов, потом начинает температура подниматься, пока дойдет до плюсовой, пройдут ещё сутки, главное не открывать ее и все будет ок.
а що за модель?у мене холод.Хітачі також добу..морозильник в ньому
все ж мені малуватий.. ,морозильну камеру також хочу. от підбираю (на майбутнє)..
На границе• 28 октября 2022
Ответ дляПошаманю
Я це побачила коли купляли цю квартиру, на балконі морозилка. Питаю, а нічого страшного, морози там.... А колишня господиня: тю, а що не так? Що з нею станеться?
То коли ми переїхали, так само на те ж місце свою поставили, завдяки чому ще й електрику економимо, тому що морозилка менше працює взимку.
Моя вже сім років так стоїть.
а яка сторона північ? тому що у мене захід і влітку пісець на тому балконі з15 і до заходу сонця
Женамужная• 28 октября 2022
Ответ дляСемена рукколы
Занусси, ларь
Сердючка• 28 октября 2022
Ответ дляНа границе
, взимку або пекінка або кисла капуста
Цікаво, а квашені огірки з помідорами теж варені?
Все будет, но потом• 28 октября 2022
Поки тримає морозильник. При відключенні не відкриваю просто, щоб тримав температуру
Пошаманю• 28 октября 2022
Ответ дляНа границе
Захід. Так, якщо не відкрити балкон та двері в кімнату - піпець.
Пошаманю• 28 октября 2022
Ответ дляСемена рукколы
Багато бачила на порадниці рекомендують ларь. Не розумію чому, тому що саме така модель забирає багато площі. В мене звичайний як шафа, у співробітниці ларь. Теж хтось рекомендував, виявилося що не зручно, якщо виставити на балкон - займає майже весь простір підлоги, а над ним об´єм балкону ’гуляє’. Поставили у кімнаті квартири, то це піпець доробло
. Купляли, бо жили у приватному будинку і ларь стояв у галереї, але вже тоді було невдобно, бо проходили повз боком. Короче, продали і купили звичайну морозильну камеру шафою: залежно від об´єму вони бувають вищими-нижчими. А так, яка фірма - різниці немає, дивіться на температуру та клас енергоефективності.
100pudov• 28 октября 2022
Ответ дляНа границе
, взимку або пекінка або кисла капуста
Та вы шо. И кетчуп не едят, и томатную пасту, и классические соусы?
Какие они у вас переборчивые.
На границе• 28 октября 2022
Ответ для100pudov
Какие они у вас переборчивые.
из покупных помидоров варить кетчуп это извращение простите...если у вас свои другое дело,но о ужас представьте борщи у меня тоже не едят , так бывает