Запретный фрукт• 28 октября 2022

Холостяк

Дівчата, хто в минулому році був в темі « Холостяк. Єдина тема», сумую за нашими посиденьками. Розумію, що війна, але щоб остаточно дах не з‘їхав, перевіряючи новини в стрічках, подивилась би холостяка сьогодні.
Мини-бикини• 28 октября 2022
А шо таки вирішили показувати його? Коли, сьогодні?
автор Запретный фрукт • 28 октября 2022
Начебто так. Сьогодні
Спрошу_ка_я_у_мужа• 28 октября 2022
А «Пара на мільйон» не дивитесь? Там є Стелла з Холостяка.
Я Главная• 28 октября 2022
Ответ дляЗапретный фрукт
Начебто так. Сьогодні
Блин, мне как раз свет отключат в 18.45(
Брыкалка• 28 октября 2022
Ответ дляЗапретный фрукт
Начебто так. Сьогодні
Во сколько?
Спрошу_ка_я_у_мужа• 28 октября 2022
Ответ дляБрыкалка
Во сколько?
В 19:00.
Мини-бикини• 28 октября 2022
Ответ дляСпрошу_ка_я_у_мужа
Нуднувате. Та й хлопці там страшненькі, і дівчата якісь недокрасотки
Спрошу_ка_я_у_мужа• 28 октября 2022
Ответ дляМини-бикини
Ага, мені там зовні тільки Влад подобається.
автор Запретный фрукт • 28 октября 2022
Що, наші дівчата підтягуються?
Чемодан-Вокзал-Майами• 28 октября 2022
Привіт, я з вами. Хоч трохи відволіктись.
Жабры жабы• 28 октября 2022
Ответ дляЗапретный фрукт
Що, наші дівчата підтягуються?
ага)))
УлыбАчка• 28 октября 2022
Я тут, Машунічки не вистачає, збираємо нашу команду, хто в зборі?
автор Запретный фрукт • 28 октября 2022
Щойно збиралась написати, що кому відомо протМашу? Вона, здається з Маріуполя
Кошка Мурка• 28 октября 2022
Девочки дайте пожалуйста ссылку
Мозговая пилочка• 28 октября 2022
Оооо...і я буду дивитися. Дякую, що сказали якраз чоловік поїхав на вихідні на дачу, трохи переключуся
Наездница• 28 октября 2022
Всім привіт
Завжди дивилася Холостяка з Порадницею, бо атмосфера завжди вогонь! Буду намагатися і цього року, але не знаю, чи вдасться дивитися онлайн.
УлыбАчка• 28 октября 2022
Хто на якому сайті онлайн дивиться?
автор Запретный фрукт • 28 октября 2022
Тож кожен дивиться у своєму темпі, в залежності від графіку відключень, а обговорюєм потім)
Кофр для ноги• 28 октября 2022
Ответ дляЗапретный фрукт
где смотреть?
Парасюха• 28 октября 2022
Аааа(( ну вот зачем?! ЗАЧЕМ((😭😭😭
Капитанша• 28 октября 2022
Ответ дляЗапретный фрукт
Тоже интересно про нее узнать, она бывает на сайте ,но я не вижу ее в комментариях ни в одной из тем. На страничке она была последний раз 21.10.22
Наездница• 28 октября 2022
https://t.me/holostyakua?livestream=
Дивлюся через телеграм
бЭйбА• 28 октября 2022
Ответ дляЗапретный фрукт
Що, наші дівчата підтягуються?
Тааак) Привіт
Наездница• 28 октября 2022
Цікаво, а не можна було зразу ставити умову учасникам розмовляти українською?
бЭйбА• 28 октября 2022
Блин, озвучка. Надо было тогда их же голосами дубляж делать, а так бред
бЭйбА• 28 октября 2022
Ответ дляНаездница
Ужас, озвучка отвратительная.
Снимали ж до февраля, а тогда не парились
Жабры жабы• 28 октября 2022
Боже, які ми були щасливі без війни.. їздили, раділи, подорожували, любили, не брялися, не тікали... сорі, я аж розплакалась.((((
Жабры жабы• 28 октября 2022
66сезон666серия• 28 октября 2022
Блін, я за українську мову,але це так тупо звучить,коли чуєш на задньому фоні російську.
автор Запретный фрукт • 28 октября 2022
Хто з нас Шерлок? Чи будуть заплутувати в цьому сезоні? Як завжди, хто сидить сіренькою мишкою, потім в фіналі?