Папина дочка• 29 октября 2022

Кошеня не хоче їсти

Купили кошеня, звичайну їжу відмовилося їсти, купили йому корм, їсть. Вчора купили той самий корм, але більший об’єм і не їсть. Позавчора давали таблетку від глистів, можливо це якось пов’язано? Можливо в когось були подібні ситуації? Я не досить досвідчений кошатник, дайте пораду. Можливо у вас з досвіду, який краще корм?
Сижу_и_плачу• 29 октября 2022
Корм у більшому об’ємі може бути підробка, тому і не їсть
Купуйте по трохи де вперше купували.
Годувати і тим і сим така собі затія. Потім лікувати дорого
автор Папина дочка • 29 октября 2022
Ответ дляСижу_и_плачу
Купуйте по трохи де вперше купували.
Воно у нас менше тижня, корм із куркою. Можливо щось не подобається, варила рибу, також не їсть.
Мона Лиза• 29 октября 2022
может к вету? котик вообще ничего сейчас не ест?
автор Папина дочка • 29 октября 2022
Вчора їв, не захотів увечері їсти, зранку сьогодні також відмовився. В туалет ходить як зазвичай
НетЕщеНаверное• 29 октября 2022
Ответ дляПапина дочка
У нас так каждый раз при травле глистов заканчивается . Сразу к врачу несем-идет непереносимость и отравление компонентами любых препаратов. Перестает кушать к вечеру и начинается...
Несите к врачу-чтото пошло не так у вас явно с котом.
автор Папина дочка • 29 октября 2022
Ответ дляНетЕщеНаверное
Вибачте, а що починається? Якісь певні симптоми?
НетЕщеНаверное• 29 октября 2022
Ответ дляПапина дочка
Перестает к вечеру кушать.
Вялая становится. Рвоты нет никогда. И начинает спать много.
Первый раз врач сказал подождать три дня-может отойдет. Но кошка все время спала и не ела. Под капельницами откачивали неделю .
Теперь сразу несём, если она перестает есть.
Тем более если коты перестают есть-а любом случае что-то не то .
Или может корм купили новый плохой, как вариант.
автор Папина дочка • 29 октября 2022
Ответ дляНетЕщеНаверное
Перестает к вечеру кушать.
Дякую, зараз буду лікарю телефонувати.
вареный_look• 29 октября 2022
Ответ дляПапина дочка
Рыбу лучше не давать. Если давать то не чаще чем раз в неделю, морскую. В рыбе много фосфора, у котиков избыток фосфора вызывает мочекаменную болезнь. А котенка отвезите к ветеринару. Таблетку от глистов давали какую? По назначению ветеринара?
вареный_look• 29 октября 2022
И котенка купили где, у заводчика? Или на птичем рынке?
Идущаяповолнам• 29 октября 2022
Автор, це інтоксикація від паразитів. Вони померли і отруюють кошеня. До вета і бігом. У нас це погано закінчилося 😢
КарамбОлька• 29 октября 2022
Яким кормом годуєте?
автор Папина дочка • 29 октября 2022
Дякую всим, вже зв’язалися з лікарем
Сижу_и_плачу• 29 октября 2022
Ответ дляПапина дочка
Рибу котам не можна постійно, тільки інколи.
Від неї ниркова недостатність розвивається.
Тварина вмирає від неї
Файна_зупка• 29 октября 2022
Ответ дляПапина дочка
У нас після таблетки від глистів теж не їв + ще був понос і рвота пару разів. Теж тут тему створювала. Сказали мені або велика доза для нього( хоча ми робили по інструкції) або поганий препарат, що така реакція
Але ми зі шприца відпоювали її
НетЕщеНаверное• 01 ноября 2022
Автор, как ваши дела с котёнком?