ВЫВсеВрете• 30 октября 2022
Як змінився ваш чоловік перебуваючи на війні?
Точніше питання до тих, у кого нажаль була контузія.
Меряю от единицы• 30 октября 2022
Це не мій чоловік, а наш зять. Сказати, що прям змінився, не скажу, але боїться грому, гучних звуків. Можна сказати що став більш нервовим, але він і був холериком, то ж не сильно змінився.
ГейСюда• 30 октября 2022
Ответ дляКипрея
Психологічно все добре
Але купа болячок з´явилася(
Психологически (и психически) обычно проявляется позже:((
ВЫВсеВрете
• 30 октября 2022
Ответ дляПланшетница
Психічно поведінка не змінилась. Але почав частіше пити
Коли вип´є, так само себе поводить як до війни?
Пез Году Неделя• 30 октября 2022
Була контузія. Став дуже скакати тиск такого не було ніколи, головні болі.
Став різкішим до людей - но то думаю не зза того, а взагалі через війну.
Він і зараз коли буває в місті часто в шоці ( щоб інше не сказати) що в містах немає війни.
ВЫВсеВрете
• 30 октября 2022
Ответ дляКипрея
Психологічно все добре
Але купа болячок з´явилася(
А була реабілітація?
ВЫВсеВрете
• 30 октября 2022
Ответ дляПез Году Неделя
Да це їх взагалі добиває.. як деяким пох
Тюрюнь_Тюнь• 30 октября 2022
Ответ дляПланшетница
ПТСР часто проявляется через алкоголь.
Алкоголь может быть симптомом.
Ку-кусик• 30 октября 2022
В хорошую сторону никто не поменяется.Это огромная психологическая травма.Если вы знаете тех,кто был в Афганистане раньше на войне,поймёте.Они все либо спились ,либо крыша подтекать начала.Рано или поздно вылезет
ВЫВсеВрете
• 30 октября 2022
Ответ дляКу-кусик
Так страшно, що чекає ..яке буде життя після війни..але головне щоб повернувся живий
Кукарачка• 30 октября 2022
Ответ дляВЫВсеВрете
Та Ви шо..
Та то мой, контузии не было, а вот писать почти перестал, и не звонит
ВЫВсеВрете
• 30 октября 2022
Ответ дляКукарачка
вважаю кидок під час війни так низько
Ви давно разом?
ПанВиктория• 30 октября 2022
Муж приезжал на 5 дней домой в августе. То начался дождь и по отливу сильно бил, он как дергнулся. Испуганный. Сразу вопросы ’ Что это? ’. Короче. И как засыпал и слышал что-то эдакое тоже дергался, и думал всегда что что-то лупит. Дай Боже чтобы все наши парни вернулись живыми🙏🙏 и по скорее.
NatalieShostja• 30 октября 2022
Ответ дляКу-кусик
Так наші дідусі всі були на війні. Те покоління теж спилося і поїхала криша?
ВЫВсеВрете
• 30 октября 2022
Ответ дляКукарачка
Може там зв´язку нема
ДА да да• 30 октября 2022
Наш знакомый. Был в гостях . Видно что человек уже стал другим , так это он не на передке .
NatalieShostja• 30 октября 2022
Ответ дляКукарачка
Можливо просто зв´язку немає?
ВЫВсеВрете
• 30 октября 2022
Ответ дляПанВиктория
О, да. Мій теж як був дома то майже вночі не спав, бурмотів шось як спав
Акуна_Матата• 30 октября 2022
Психологічно все як було ок, дуже втомлений, здоров‘я погіршилось
Кукарачка• 30 октября 2022
Ответ дляВЫВсеВрете
вважаю кидок під час війни так низько
Ви давно разом?
10 лет. Ну он и не кидал вроде как. Но учитывая что онлайн почти постоянно, и на мои уже редкие вопросы ответ один : ’все нормально’, то думаю таки завел кого( он не в опасной зоне сейчас.
Сеточка• 30 октября 2022
Папа воевал в Афгане. По приезду боялся шумных звуков. О войне никогда ничего не рассказывал. Мог выпить.
Гладиолус• 30 октября 2022
Ответ дляДА да да
А що помінялося?
Снежнакомка• 30 октября 2022
Став дуже нервовим, бо хлопці сидять в окопах під обстрілами без вогневої підтримки. Як у лотереї - прилетить, не прилетить. На жаль, деякі товариші загинули. Дуже боляче це сприймає. Дуже злий на керівництво, якому наплювати, мабуть, на життя простого солдата.
Не знаю, що буде далі. Зараз у госпіталі, психолог приходив аж один раз.
Головне зберегти життя, а там якось буде.
ВЫВсеВрете
• 30 октября 2022
Ответ дляКукарачка
Ну вони багато не пишуть, ми теж про природу говорим))) нічого лишнього по телефону, або шифрами)) деякі знайомі інколи мене не розуміють, наскільки змінились мої розмови))
ВЫВсеВрете
• 30 октября 2022
Ответ дляСнежнакомка
Тримайтесь