Доброе утро девочки
Татьяна-bfd8• 31 октября 2022
Ответ дляZelenkа
Теж, як бабка дворова, сидить у вікно пирить цілими днями?)))
Конечно. Ещё и спит там. Только шо он 14 этаже хочет увидеть-загадка)
LudaSHOPSale• 31 октября 2022
Кличко
У результаті ударів по об’єктах критичної інфраструктури, частина столиці знеструмлена. В деяких районах немає водопостачання. Всі служби працюють. Детальніше- згодом.
Больше вышг..
LudaSHOPSale• 31 октября 2022
Ответ для crystal
Ця тривога в телефоні
Я чуть не всралася
Думала вже ядерна війна почалася 🤬
Я чуть не всралася
Думала вже ядерна війна почалася 🤬
Проснулись
Они так после 10 в обед уведомили
Belosnezka1980• 31 октября 2022
Дівчата, що можна з матіасом зробити? Вчора купила, а він такий сольоний, що тільки з пивом, а хотілось би до картопельки.
Майстерня домашнього текстилю• 31 октября 2022
Ответ дляBelosnezka1980
Шубу, нє?
Татьяна-bfd8• 31 октября 2022
Ответ дляil-mari
щось пропустила цю новину...
Вчера вроде самолёт с Ирана сел в ростове
Belosnezka1980• 31 октября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Шубу, нє?
7 шт на шубу, многовастєнько
Татьяна-bfd8• 31 октября 2022
Ответ дляZelenkа
Краєвиди! Я так люблю верхні поверхи, але зараз я не знаю, як ви шастаєте в таку даль. Я на свій 4 ледве вилізаю)))
Спускаться не сложно. А подниматься … ждём пока включат свет и тогда поднимаемся)
Ответ дляBelosnezka1980
7 шт на шубу, многовастєнько
Для моєї сімейки на 2 раза поїсти))