Думы мои думы• 31 октября 2022

Допомагаймо і підтримуймо одне одного!

Озирніться навкруги! Можливо комусь потрібна тепла куртка, зимові чобітки... може поруч з вами жінка з дітьми з незахищених верств населення. Діти ростуть швидко, а ваш теплий одяг та взуття зігріють чиюсь дитину.
Багато хто давно за кордоном і теж має поруч біженців. Користуймося послугами співвітчизниць з манікюру, шиття, ліплення вареників тощо.
Скоро Адвент, Різдво, Новий рік. Смаколики до столу, фрукти і солодощі для дітей будуть в радість.
Пи.Си. Не всі у Германії і не всі мають гарні виплати.

Дякую за увагу.
Оловянный_Прагматик• 31 октября 2022
Підтримую. Зараз дуже важко українцям, особливо в Україні. Хоч би не змерзнути взимку. Але ми сильні, вистоїмо.

Неваляшкина• 31 октября 2022
Что такое Адвент и когда он?
12 галюцинаций• 31 октября 2022
Я могу предложить помощь одинокой маме , материальную в размере 200 евро. Каждый год так делаю.
Женщина_в_лосинах• 31 октября 2022
Ответ дляНеваляшкина
Что такое Адвент и когда он?
тоже любопытно
автор Думы мои думы • 31 октября 2022
Ответ для12 галюцинаций
Ви молодець!
Хай примножується!
автор Думы мои думы • 31 октября 2022
Ответ дляОловянный_Прагматик
Обов´язково !
Асталависта бэйби• 31 октября 2022
Я також можу запропонувати невелику матеріальну допомогу одинокій матері ...
автор Думы мои думы • 31 октября 2022
Ответ дляАсталависта бэйби
Cocomamzel• 31 октября 2022
Ответ для12 галюцинаций
Какая вы молодец!
Тут есть девушка хорошая Дарья, воспитывает племянника сама, молоденькая совсем, переселенка.
Могу профиль ее нации сейчас.

Cocomamzel• 31 октября 2022
https://www.kidstaff.com.ua/user-2089957.html

Вот профиль Дарьи
Скомуниздила• 31 октября 2022
Может обувь кто сможет предложить зимнюю, 41 размер?
Асталависта бэйби• 31 октября 2022
Ответ дляСкомуниздила
А чому з закритого профілю, пишете?)