Думы мои думы• 31 октября 2022
Допомагаймо і підтримуймо одне одного!
Озирніться навкруги! Можливо комусь потрібна тепла куртка, зимові чобітки... може поруч з вами жінка з дітьми з незахищених верств населення. Діти ростуть швидко, а ваш теплий одяг та взуття зігріють чиюсь дитину.
Багато хто давно за кордоном і теж має поруч біженців. Користуймося послугами співвітчизниць з манікюру, шиття, ліплення вареників тощо.
Скоро Адвент, Різдво, Новий рік. Смаколики до столу, фрукти і солодощі для дітей будуть в радість.
Пи.Си. Не всі у Германії і не всі мають гарні виплати.
Дякую за увагу.
Оловянный_Прагматик• 31 октября 2022
Підтримую. Зараз дуже важко українцям, особливо в Україні. Хоч би не змерзнути взимку. Але ми сильні, вистоїмо.
12 галюцинаций• 31 октября 2022
Я могу предложить помощь одинокой маме , материальную в размере 200 евро. Каждый год так делаю.
Думы мои думы
• 31 октября 2022
Ответ для12 галюцинаций
Ви молодець!
Хай примножується!
Думы мои думы
• 31 октября 2022
Ответ дляОловянный_Прагматик
Обов´язково !
Асталависта бэйби• 31 октября 2022
Я також можу запропонувати невелику матеріальну допомогу одинокій матері ...
Думы мои думы
• 31 октября 2022
Ответ дляАсталависта бэйби
Cocomamzel• 31 октября 2022
Ответ для12 галюцинаций
Какая вы молодец!
Тут есть девушка хорошая Дарья, воспитывает племянника сама, молоденькая совсем, переселенка.
Могу профиль ее нации сейчас.
Асталависта бэйби• 31 октября 2022
Ответ дляСкомуниздила
Может обувь кто сможет предложить зимнюю, 41 размер?
А чому з закритого профілю, пишете?)