Этожзвяздаяегообожаю• 31 октября 2022
Дівчата, потрібен колективний розум - як погасити кредитку - реально болото
Дано
кредитка ліміт 40000 , використано 24200, доступно 15700
платіж за листопад 1700
як можна найшвидше виплатити?
я реально застрягла в болоті цьому кредитному. Всунули іі - ну і я ніби не тупа в фінансовому плані, а тут реально плачу ті%% - а сума не зменшується
Чи вийняти з заначки і погасити цю пожежу кредитну?
От реально кажуть - береш на час чуже, віддаєш назавжди своє
платіж за листопад 1700
як можна найшвидше виплатити?
Этожзвяздаяегообожаю
• 31 октября 2022
Ответ дляБабка-ежика
Нет например куртки,значит так и будет буду ходить в старой ,но на такую фигню не беру.
та от і прикол в тому, що особливо вона мені не потрібна була та кредитка
була зменшила до 15 тис - і ось за війну 25
але дала собі слово вибратися, бо реально затягує в депресію
Этожзвяздаяегообожаю
• 31 октября 2022
Ответ дляпышка_мышка
Я щомісяця клала суму і зменшувала ліміт по тисячі. Процентів не платила, просто клала суму до повного погашення, зменшувала ліміт і знову користувалася. Так потихеньку закрила кредитку. Як побачила що банк самостійно встановив знову ліміт то верещала як скажена в слухавку оператору банка. Мені їх ліміти більше не треба. Ледве здихалася.
вітаю
і , напевне, аж вільніше дихати?
Без QR коду• 31 октября 2022
1700 это % или в счёт погашения кредита?
Мне в начале войны поснижали все лимиты.
Даже удивительно, как они делают это выборочно.
Я не часто и не по многу пользовалась. Так, на технику в основном. Но старалась ее сразу закрыть, поэтому особо в кабалу не попадала
Если у вас есть заначка, закрыть эту черную дыру и на эти ежемесячные 1700 пополнять заначку. Все дешёвле будет.
Этожзвяздаяегообожаю
• 31 октября 2022
Ответ дляБез QR коду
я так розумію % лише(
Наездница• 31 октября 2022
Якщо застрягли в цьому, як у болоті... То оптимально - витягнути із заначки 24200 й перекрити всю суму, яку використали. Після цього - дзвінком на 3700 або через Приват24 - скасувати собі наявність кредитного ліміту.
І все, і не гратися із цим більше.
Витримки й успіхів вам!
І все, і не гратися із цим більше.
Витримки й успіхів вам!
Этожзвяздаяегообожаю
• 31 октября 2022

супер! обміняю 600 дол заначки і таки ж легше собі потім віддавати ніж у прірву
евріка
блін, ну таки ж лонічно

евріка
блін, ну таки ж лонічно
Бабка-ежика• 31 октября 2022
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Зробіть висновок,ви не мала дитина,ви не алкоголік.Тоді в чому проблема
Этожзвяздаяегообожаю
• 31 октября 2022
Ответ дляБез QR коду

останній абзац реально отверезив
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
я так розумію % лише(
там на само тело кредита очень мало остается, в основном %%%. Я, когда в банке работала, пробовала посчитать количество лет, на которое рассчитана кредитка....там ооооочень много вышло. Сразу понятно, что лучше даже не влазить.
Без QR коду• 31 октября 2022
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
я так розумію % лише(
Ну или хотя бы половину закройте.
Это ж какой % тогда на кредит? Наверно это сумма минимального платежа, так сказать ’ все включено’
Я тут с краю постою• 31 октября 2022
Ответ дляТигрЛьвович
Мне больше интересно как вообще Вам дали такой лимит. Мне лично даже тысячу приватбанк отказал. Я проверяла.
Я в свое время оыормила карту, нужен платеж через них и без карты они его не делали. Я безработной числилась. Так вот они повышали кредитный лимит до черта, вот прпвда. Я никогда не пользовалась и с очередным повышением просто его закрыла. Все! А дошли что-то до 20 тысяч.
Я тут с краю постою• 31 октября 2022
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
та це пумб такий щедрий(
і це реально болото - трясина
А чего сходу не зарыли кредитную линию, что б не соблазняться?
Без QR коду• 31 октября 2022
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю

евріка
блін, ну таки ж лонічно

евріка
блін, ну таки ж лонічно
Идею дарю))
А вы раньше как-то сами не могли догадаться? Вы ж переплачиваете. Жалко.
Кракадэ• 31 октября 2022
Я закрила покроково. Після кожного поповнення зменшувала ліміт. За декілька місяців впоралась, зараз закриваю чоловіка. В мене було 20 у нього 10 тис. Почала з минулого жовтня, довела до 5 тис на новий рік. І отак цей хвіст тягнула довше всього.
Зараз всього мінус 2
Этожзвяздаяегообожаю
• 31 октября 2022
Ответ дляЯ тут с краю постою
от перечитую свої відповіді і сама не розумію та не впізнаю себе
Ніби і сама змогла заробити на свої обєкти нерухомості - розумію що і як, а останні декілька років пропав здоровий глузд(
Ламборджини• 31 октября 2022
Один банк пішов мені назустріч і кредитку переоформив як звичайний кредит, який я помаленьку гашу.
Приват відмовив. Але з ними я роблю так: вноситься обов´язковий платіж, чекаю коли вони знімуть відсотки, і на та частину, що залишилась, я знижую сумму кредитного ліміта. Таким чином, на картці ніколи нема грошей, щоб вляпатись знову, відсотки зменшуються, тому що зниженням крединого ліміта я повертаю тіло. Працює.
Без QR коду• 31 октября 2022
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Потому что здесь и сейчас спокойно можно использовать чужое на свои хотелки. Типа, потом закрою. Но иногда, вот как вас, засасывает. Делайте выводы.
Кракадэ• 31 октября 2022
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю

евріка
блін, ну таки ж лонічно

евріка
блін, ну таки ж лонічно
При тому що еквівалент боргу по курсу до війни і зараз буде як приємний бонус)
Я тут с краю постою• 31 октября 2022
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Значит заканчивайте это, раз понимаете и все будет хорошо! Может таки погасите из заначки и закройте кредитную линию и так проще потом будет?
Этожзвяздаяегообожаю
• 31 октября 2022
Ответ дляЯ тут с краю постою
так і зроблю , бо факт гнітить і злить, а відповідно від мене йде негатив - кому це потрібно
і , повторюсь, не тупа в плані фінансів, доволі нормальний дохід. Можу 500-1000 з власних коштів віддати на добру справу легко, а собі ось таке витворила
Мочалкин блюз• 31 октября 2022
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Та я то погашу, але це реально якась чортівня
От даю собі слово - щодня по 100 грн переводити і по підрахункам до липня має все спокійно погаситися
але зриваюся з графіка - і злюся на себе - і так по колу(
а як люди підписуються на якісь мікрозайми - це взагалі(
Такие слабаки и подписываются.
Как вы)
Какая жизненная необходимость была влазить в тот кредит?
Болезнь, голод, инвалидность?
Люди не умеют держать себя в руках, на это и рассчитано.
Давай здесь и сейчас, а нужно ли оно по факту?
Потом головняк, но будет урок на будущее.
Как вы)
Болезнь, голод, инвалидность?
КартаБезКомиссий• 31 октября 2022
Ответ дляКредитная
Ще й відсотки нараховують не на залишок кредитних коштів, а на початкову сумму. Тому оті ваші 100грн на ситуацію не впливають. Треба погасити весь борг.
В приваті відсотки нараховують на залишок боргу, а не на початкову суму і в більшості банків по кредитним карткам такі умови.
Этожзвяздаяегообожаю
• 31 октября 2022
Ответ дляМочалкин блюз
Такие слабаки и подписываются.
Как вы)
Болезнь, голод, инвалидность?
Как вы)
Болезнь, голод, инвалидность?
Ви все вірно написали - слабаки піддаються
в моєму випадку ’виручила’ знайому - щебетала, щоб допомогла зробити план і 62 дні, потім просто закриєш(
tanya210587• 31 октября 2022
Если у вас есть заначка, то достаньте и погасите ее , если вы будете погашать только мин платеж (сколько там 5%) то вы будете только банку делать ком доход , а тело не будет погашаться
Стрекозявка• 31 октября 2022
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
та це пумб такий щедрий(
і це реально болото - трясина
О, у меня в привате было 50 штук, еле сдыхалась бррр
Этожзвяздаяегообожаю
• 31 октября 2022
Ответ дляСтрекозявка
а як? от так одним махом?
Стрекозявка• 31 октября 2022
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
а як? от так одним махом?
Зарплату подняли мужу, одним махом закрыла и больше ни ни
Этожзвяздаяегообожаю
• 31 октября 2022
Ответ дляСтрекозявка
а правда воно якось непомітно все відбувається?
ніби мінус 500, потім ой 5000 ..
це я про себе пишу
вітаю Вас і , надіюсь, теж швидко скину цю кабалу
ніби мінус 500, потім ой 5000 ..
це я про себе пишу
Стрекозявка• 31 октября 2022
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
ніби мінус 500, потім ой 5000 ..
це я про себе пишу
ніби мінус 500, потім ой 5000 ..
це я про себе пишу
Да, так и было. Закрывайте побыстрее, порвите ее нафиг и забудьте
я Кукарача• 31 октября 2022
Ответ дляТигрЛьвович
Мне дали 50, и я безработная мать-одиночка. Но никогда не было долгов, пользовалась только оплатой частями