ПешитеБесАшипок• 31 октября 2022
Добрый вечер! Монобанк у всех работает?
Мне выдает такое...
Царь-Матушка• 31 октября 2022
Працює, але з перебоями. Поповнити з карти іншого банку не змогла (видавало помилку), з картки моно поповнення пройшло
Корсет_на_шурупах• 31 октября 2022
Повідомляють про збій у роботі Monobank
Додаток відкривається не у всіх, також проблеми з проведенням платежів.
Поддакиваю иногДА• 31 октября 2022
Не смогла оплатить на кассе в маркете. Пишет ошибка и так несколько раз подряд
18 мнеУЖЕ• 31 октября 2022
Девочки, капец я положила 3000 через терминал на моно карту. Деньги не зашли, переживаю. У меня даже чека нет