Вітаю! Дівчата, хто знає?
Якщо офіційно працюю на двох роботах, то електронний декретний прийде на основне місце роботи? Дякую за відповідь.
Цветочница• 04 ноября 2022
Десь у Вас основне місце роботи, а десь за сумісництвом. На основному його побачать в кабінеті пенс.фонду, а за сумісництвом потрібно нести копію з основного місця роботи.
Анти-аноним• 04 ноября 2022
К нам в кабинет ПФУ больничные внешних совместителей не приходят, соцстрах советует им брать какую то выписку из ПФ, но не один из них за ней так и не пошел
Ответ дляАнти-аноним
Тобто мій документ про декретну відпуску автоматично піде на основне місце роботи? А не на два. Я правильно розумію?
Анти-аноним• 04 ноября 2022
Ответ дляOlga-lyubimaya
На основную точно придет, как только врач откроет больничный на работе увидят відкрит лікарняний, потім закритий, потім готов до сплати. По совместительству лучше самой уточнить.