Праздничный сервиз• 04 ноября 2022
ні!
здувається найменшим вітром і душа гола. мала колись такого, думала буде мило обіймати мою зачіску. дулі! на голові ніби телята три дні лизали, вуха льодяні, руки теж, бо тримали того бісового капюшона.
ДлинноНожка• 04 ноября 2022
Посмотрите на нее. Она сидит, как кукла, рука свисает. пошевелиться не может. Походу там все неудобное, начиная с пуховика и заканчивая ее обувкой
тянитолкайка• 04 ноября 2022
Ответ дляУгги_в_горошек
а ваши чуни нам покажете?
В мене не має чунів, тому не покажу
Копирайторша• 05 ноября 2022
Ответ дляПраздничный сервиз
ні!
ви так душевно написали ))))