Західна Україна Хмельницька обл.Село...14 км до смт.
Ходять автобуси..
Будинок квартирного типу,є світло,газ і все що потрібно щоб перезимувати зиму,головне - тут відносно спокійно.
Це до весни тільки.
Хто зацікавленний всі питання в особисті повідомлення.
Ходять автобуси..
Це до весни тільки.
Татьяна-bfd8• 06 ноября 2022
Татьяна М5 все никак свою желч и ненависть по отношению к украинцам не угомонит
lesya-0405• 06 ноября 2022
Ответ дляТатьяна-bfd8
Знаєте вона в чомусь і має рацію, як би це сумно і жахливо не було(
Татьяна-bfd8• 06 ноября 2022
Ответ дляlesya-0405
Она не права . А вам если не хочется помогать людям, то хоть не мешайте
Татьяна_М5• 06 ноября 2022
Ответ дляlesya-0405
Тут такое низя писать, вы шо? Шаровиков обидите, потом прилипнут к подошве навсегда. Вон пример - Татьяна бфд8.
Анечка1979• 06 ноября 2022
Ответ дляlesya-0405
тобто ви вважаєте, що якщо люди шукають безкоштовне житло, то їм обов´язково потрібний косметолог і без ньго ну ніяк.
і автор написала, що автобуси є- на шопінг до продуктового можно доїхати
lesya-0405• 06 ноября 2022
Ответ дляТатьяна-bfd8
Ні, хочеться. Теж є будиночок в селі. Правда не з такими гарними умовами як у автора. Але прийнятний до життя. Коли чують, що в селі, то ніхто, навіть, дивитись не хоче. Всі хочуть місто.
Николь1986• 06 ноября 2022
Не обращайте внимание. Девушка- молодец. А те, кто пишут бред про салоны и карате, наверное, из спокойных очень мест и не знают, что сейчас война и что такое вообще война. Не до салонов и карате. Выжить бы и, чтоб нервы остались хоть более более-менее
Татьяна-bfd8• 06 ноября 2022
Ответ дляlesya-0405
Кому надо, тот приедет. Значит не так сильно и нужна крыша над головой.
Татьяна-bfd8• 06 ноября 2022
Ответ дляНиколь1986
Она из Италии пишет. Обычная матрешка
Татьяна_М5• 06 ноября 2022
Ответ дляnenatasha
до чого ваше тро-ло-ло?
не йметься в італії?
Удалено администрацией...
lesya-0405• 06 ноября 2022
Ответ дляАнечка1979
Ні, я таке не написала. Але більшість не хоче іхати в село.
Татьяна_М5• 06 ноября 2022
Ответ дляnenatasha
так а на навіщо ви сюди ходите в своєму білому пальто?)
ви ж теж совєтчіца ілі как?
Не поняла, я должна у вас разрешения спросить, куда мне ходить?
Анечка1979• 06 ноября 2022
Ответ дляlesya-0405
то значить не припікло))
Татьяна-bfd8• 06 ноября 2022
Ответ дляnenatasha
ви ж теж совєтчіца ілі как?
Разве с ней кто то в реальной жизни будет общаться? Одиночество не сдирает изнутри . И ещё ненависть к нам. Приходит выплеснуть
Ответ дляТатьяна-bfd8
я її пам´ятаю ще по першим ковідним темам
ддивно взагалі, хто таку особу може витерпіти, адже вона і в житті ж така сама, як і на форумі
lesya-0405• 06 ноября 2022
Ответ дляТатьяна-bfd8
Так, я це й намагалась сказати. Кому дійсно потрібно, то так. Але ж є й такі, що шукають не тільки кришу.
Татьяна_М5• 06 ноября 2022
Ответ дляnenatasha
А что в ковидных темах? Вы там волосы после улицы дезинфицировали, а я смеялась? Задело?
Татьяна_М5• 06 ноября 2022
Ответ дляnenatasha
такі як ви мене не задівають, а тільки веселять
Это ж надо, сколько лет прошло, а вы до сих пор смеётесь
Татьяна-bfd8• 06 ноября 2022
Ответ дляlesya-0405
Кто ищет не только крышу, тот найдёт ее в другом месте, а не у вас