Кредитная• 08 ноября 2022
При продолжении ударов по инфоаструктуре
Отключат атомные,
Как вам? Я в шоке от перспективы, если это реально , то нужно сейчас уже думать что делать
Не зря ,получается , по Киеву прогноз был с эвакуацией 3 млн жителей
ksusha1155• 08 ноября 2022
Ответ дляКредитная
Так сказали, я не в курсе
Це страшилка. Недавно дізналась, що не весь київ відключають, а лише окремі величезні спальні райони страждають. Оце так так... величезні тц горять як ялинка, весь центр ні разу не вимкнули, а прості смертні вже на чемоданах ізза цього трешу... влада охерівша.
Ответ дляksusha1155
Які ТЦ горять як ялинки? Щось я не помітила такого. І центр вимикають теж.
ksusha1155• 08 ноября 2022
Ответ дляКатруська
Всі. Аракс кому треба зараз? Колесо на подолі вже вимкнули? Весь центр горить. Борщагу ні разу не вимикали, ні разу.