Вибачте за замальоване фото. В принципі питання по волоссю, тож не хочу щоб обговорювали все інше))) волосся тонке, самі бачите. Моя звичайна стрижка каскад в різних варіаціях. Але те що на голові зараз виглядає дуже погано. Хочеться охайності, так щоб красиво укладати, щоб не стирчало в різні боки. Але- овал обличчя вже не той, все попливло, брили. Зайва вага. Боюся що геометрична зачіска підкреслить всі ці недоліки( що порадите? Чи лишити як є щоб не зробити гірше?
Ответ дляtorbochki.in.ua
1 і 2 фото підкреслюють шию і овал, що зараз Вам не потрібно. Третє найвдаліше буде, але у Вас зараз майже така зачіска, але без вкладання. Підстрижіть кінці і при сушці загортають кінці всередину, буде об‘ємно
Так. Коли на роботу вкладаю волосся то виглядає як на 3 фото. Ви праві. Мабуть тільки кінчики зніму та й годі..
Blinking_Star• 12 ноября 2022
Я за кучері/хвилі у вашому випадку, хоча сама іх ненавиджу. У вас занадто тонке волосся для зачісок з фото, шо ви показуєте.
Ответ дляНайкраща
Я за стрижку. Только за стрижку у профессионала.
Нажаль з війною втратила свого, виїхала вона. Тоді не мала проблем з укладкою. Вона стригла так що все було гармонійно. Зараз стрижуся в салоні біля дому, але перукар така собі.. без натхнення. Не знаю до кого йти, шукаю..
Ответ дляДресса
Я все життя маю каскад. На тонке волосся багатошарові стрижки нормально виглядають і дають більший обєм. В мене зараз каскад. Коли воно укладене феном та стайлером непогано виглядає. А що тоді порадите? Каскад це доісторична назва. Зараз це шеггі)
Нащо Вам тот каскад на 3 волосини? Невже не бачите цих сумних волосин? Дань традиції і боязнь щось змінити? Вам підійде боб, боб-каре, навіть піксі. І з чого Ви взяли, що лице повне ?
Ответ дляКиппи
Чим старше жінка -тим коротше стрижка. Це аксіома. Єдиний недолік коротких стрижок - це те що треба стригтися раз в 2 місяці. У мене боб-каре. Стрижуся раз в півроку.
Ні дякую, мені таких аксіом не потрібно) це застарілий погляд на життя. Вже знайшла майстра, завтра йду на коректування мого каскаду за правильною довжиною. Розглянула всі коменти, вирішила не міняти нічого. Дійсно, коли зроблена укладка феном, а роблю я її кожного ранку, то вигляд нормальний. Рівняти по низу геометрично не варто щоб не підкреслювати підборіддя. Коротких стрижок не розумію, хоча по молодості були не раз.. дякую всім