КошкинДом• 21 ноября 2022
Косметика phyto-c
Девчата, кто-то пользуется данной косметикой?
У меня заканчивается гель для умывания, решила попробовать phyto-c +тоник
Еще на олива-гель смотрю
АБВГДейка• 21 ноября 2022
Це дуже достойний бренд з дієвими засобами. В мене є 2 їх продукта: Velvet gel та icy blue. Дуже задоволена. Доречі, зараз на цей бренд знижка 15% .
КошкинДом
• 21 ноября 2022
Ответ дляАБВГДейка
Дякую, Ваші засоби для зволоження та сяяння?
АБВГДейка• 21 ноября 2022
Якщо ви хочете підібрати продукти для свого типу шкіри та потреб, дуже раджу сторінку в Інста kapitanova_lux_cosmetics. В закріпленних сторіз є дуже детальна розповідь про всі продукти Phyto-C.