Рву и мечу• 21 ноября 2022
ОЛХ доставка?!?
Дівчата, будь ласка, підкажіть у кого таке було-замовляю товар Олх доставкою, з карти списується вартість товару+вартість доставки Олх 76грн+комісія за переведення коштів 19грн. Дивлюсь додаток нової пошти, а там ще додатково світиться сплатити 20грн за доставку… Це за що???
Багато разів замовляла олх доставку і завжди кошти списувалися на олх, на новій пошті додатково нічого не платила.. чи це якесь нововведення з цими 20грн?? Дякую всім за відповіді!
Ласунка• 21 ноября 2022
Могли досчитать за неправильно указанный вес. Новая же почта считает по объему.
Рву и мечу
• 21 ноября 2022
Ответ дляoboeva
Сегодня купила, заплатила стоимость и 10 грн за перевод денег. Надо пойти правила перечитать.
Та сиджу зараз читаю і немає там нічого додаткового від нової пошти за переведення коштів та і не було ніколи..
За це знімали кошти Олх відразу при оформлені замовлення.
Рву и мечу
• 21 ноября 2022
Дякую, дівчата! Зрозуміла, що це може бути доплата за вагу! Але дивно, що дитяча куртка 7 років за доставку вартує 120грн:(
А вот недавно• 21 ноября 2022
Посмотрите в приложении НП, кто плательщик за доставку - должна быть третья сторона, т.е. олх.
Ответ дляРву и мечу
Ну да, может и правда объем пересчитали. Но это неправильно, фиксированная оплата для чего тогда пишется. Надо спросить у оператора.
Рву и мечу
• 21 ноября 2022
Ответ дляА вот недавно
Та в тому то і справа, що просить мене сплатити, а не третю сторону:(
А вот недавно• 21 ноября 2022
Ответ дляРву и мечу
Кто просит? В приложении написано, что плательщик доставки получатель?
Дайте подуться• 21 ноября 2022
Ответ дляРву и мечу
платите вы, так как стоимость доставки из-за веса/объема больше
поставил бы отправитель 30 кг на олх, а в реальности там 5 кг - вам бы вернули деньги. все честно
Рву и мечу
• 21 ноября 2022
Ответ дляА вот недавно
Можливо, я Вас не правильно розумію.. бачу, що світиться червона конпка «Перейти до оплати»…20грн
Рву и мечу
• 21 ноября 2022
Ответ дляЛорка-хлорка
Пересчитали вес или добавили упаковку
Дякую! Вперше така історія:( вже готувалась сваритись на НП :) добре, що перепитала завчасно:)
Дайте подуться• 21 ноября 2022
Ответ дляЧебуравлик
У мене доставка дорожча товару)
мене більше лякає, що 60 грн вже вартість проїзду туди-назад по місту двома маршрутками
навіть самовивіз не тільки не вигідний, а ще затратний по часу