Показушница• 24 ноября 2022

Чи існують в природі автономні обігрівачі?

По типу, як є автономні лампи. Є щось таке? Щоб могло працювати без постійного струму (на акамуляторі?) хоч кілька годин.
Басина• 24 ноября 2022
Коти

автор Показушница • 24 ноября 2022
Ответ дляБасина
Коти
Околіє разом з нами, якщо тепла не буде(((
Рву и мечу• 24 ноября 2022
Газового обогревателя хватает дофига и греет мощно
Alex_Kri• 24 ноября 2022
На электричестве нет. Очень много энергии он жрет. Два средних автомобильных аккумулятора для часа работы.
неДодекаэдр• 24 ноября 2022
електро обігрівач?
акумулятор (біля 4-5тис)+ інвертор(біля 2тис) все це до обігрівача підключаєте.
ще зарядний пристрій до акумулятора окремо. час роботи залежить від потужності обігрівача.
генератор ще можно використовувати (бензиновий чи дизельний)
сонячні панелі+контролер+акумулчятор+інвертор і це все до обігрівача підключається.
ОхиИВздохи• 24 ноября 2022
Газ, дрова.
Муж маме летом купил несколько баллонов газа и газовый конвектор.
автор Показушница • 24 ноября 2022
Ответ дляОхиИВздохи
Газ, дрова.
Цікаво, пішла гуглити, дякую
неДодекаэдр• 24 ноября 2022
газовий конвектор (якщо газ підведений).
газ балон+горєлка для обігріву.
2 цеглини на газ. плиті нагріваєте і переносите в кімнату де треба нагріти.
Снегопадка• 24 ноября 2022
Комбо беріть - електро/газ

Alex_Kri• 24 ноября 2022
Ответ длянеДодекаэдр
електро обігрівач?
Сейчас цены на иверторы уже сильно выросли. Инвертор такой мощности будет значительно дороже
Irinaina• 24 ноября 2022
Ответ дляБасина
Коти
Спасибо, ржу
Но это обогреватель медицинский, скорее, да ещё и смарт
неДодекаэдр• 24 ноября 2022
Ответ дляAlex_Kri
ну якщо обігрівач 1,5кв, то інвертор на аліекспрес до 1,5тис. грн. коштує.
я маленький брала для телефонів-ноута на 500вт за 420 грн
Идеальная оптимистка• 24 ноября 2022
Ответ дляПоказушница
Наших кошек зимой в бурю приходится из сараев вытаскивать, кошка любит спать в бывшем крольчатнике свернувшись в клубочек. А дома от жары на подоконнике к стеклу жмется, и пытается сбежать.
Irinaina• 24 ноября 2022
Ответ длянеДодекаэдр
електро обігрівач?
Не у всех есть отдельная комната для оборудования
ЖенаАйтишнеГа• 24 ноября 2022
Старо как мир, село...печка...дрова, уголь, газ...
неДодекаэдр• 24 ноября 2022
Ответ дляIrinaina
ну про генератор згодна, що не всюди можно ставити.
акумулятори не великі, але важкі біля 25кг, якщо 100ач
Irinaina• 24 ноября 2022
Ответ длянеДодекаэдр
газ балон+горєлка для обігріву.
Про два кирпича смешно, понравилось😁
Ms. Искренность• 24 ноября 2022
Грелка
Гейзер
Irinaina• 24 ноября 2022
Ответ длянеДодекаэдр
А цена аккумулятора?

неДодекаэдр• 24 ноября 2022
Ответ дляIrinaina
Про два кирпича смешно, понравилось😁
це ж все від браку коштів. якби було в кожного на бджеті 50-100тис грн на альтернативні джерела енергії( вони ж тепла і світла). то і питань таких на сайті не було.
а в нас навіть 20 грн на цеглини не знаходять.
неДодекаэдр• 24 ноября 2022
Ответ дляIrinaina
А цена аккумулятора?
загугліть під вашу потужність.
Irinaina• 24 ноября 2022
Ответ длянеДодекаэдр
Ну, обнищали люди, что делать...
Про кирпичи смешно, потому что комнату ими не нагреешь. А огнеупорные кирпичи, кстати, ещё надо где-то взять...
Irinaina• 24 ноября 2022
Ответ длянеДодекаэдр
загугліть під вашу потужність.
Я о нереальных деньгах на всё. Нет у меня никакой ’мощности’
неДодекаэдр• 24 ноября 2022
Ответ дляIrinaina
Ну, обнищали люди, что делать...
ну ви ж не користувалися. тому смієтеся.
колись на роботі на заводі чудові обугрівачі були -2 цеглини і між ними проволока протянута. це в розетку включалося. проволка грілася, гріла цеглу і повітря навколо. швидко було тепло. навіть назва була в таких обігрівачв ’козел’. але дуже пожежонебезпечна штука.
Повно тіх цеглин в інеті і нові і б/у
автор Показушница • 24 ноября 2022
Ответ длянеДодекаэдр
Генератор в багатоповерхівку?
неДодекаэдр• 24 ноября 2022
все . я мовчу. не подабаються люди, що просять пораду чи відповісти на питання не вникаючи в нього
Tatyana_tr• 24 ноября 2022
Ответ длянеДодекаэдр
а мне про кирпичи понравилось, дякую, візьму до уваги
Irinaina• 25 ноября 2022
Ответ длянеДодекаэдр
Повно тіх цеглин в інеті і нові і б/у
Користувалися
Для газовой духовки даже специально дома держала несколько штук огнеупорных, и что такое ’козел’ знаю, но в моем понимании это не только кирпичи и проволока, правда...
То, что реально греет, нафиг сожжёт проводку во всём доме. Так что это не вариант имхо