Рекламама• 26 ноября 2022
Молитва от венца безбрачия, кто знает?
Агент Пинкертона• 26 ноября 2022
Ответ дляВсех анонимов аноним
Стати дорослим означає брати відповідальність за свої вчинки.
Дуже часто проживання з батьками автоматично робить дитину нездатною вирости тобто на що вчитися готувати або прати або прибирати якщо це все робиться батьками?
А коли самостійно це все робиться (готувати собі їжу, прати свої речі, прибирати за собою) то це виявляється дуже складно. Тому що постійно це потрібно робити.
Ні якщо у вас є обслуговуючий персонал то це тільки плюс.
А коли за дорослу людину вибирають партнера батьки виходить дуже погано, тому що це нав´язаний вибір.
Старість прийде в будь якому випадку, а от дорослішання вибірково
Знаю женщин, которые, когда вышли замуж, не умели готовить. Впоследствии научились. Сейчас мужей у них нет, но либо развод произошел по другой причине, либо муж умер
ШапкаУшанка• 26 ноября 2022
Ответ дляРекламама
Та ви ж така ше молоденька.Я думала пише дівчина років так добряче за тридцять.
Все буде,автор .Не підганяйте події.
Своего не предлагать• 26 ноября 2022
Ответ дляРекламама
Тэкс, автор, что ж вам замуж то захотелось в таком юном возрасте
?
Агент Пинкертона• 27 ноября 2022
Ответ дляСвоего не предлагать
?
А почему бы и нет? Если уж молодым людям этого возраста, бывает, хочется создать семью, то что уж говорить о девушках