Статус Ква• 30 ноября 2022

Улюблений кіношний чоловічий образ

Який у вас? У мене Гарі Олдмен в образі Дракули. Діліться вашими красунчиками, навіть якщо це видумані персонажі.
Взагалі, які в вас улюблені кіношні пари, любовні історії?)
Котенок аки рысь• 30 ноября 2022
Как я люблю этот фильм, десяток раз пересматривала и еще готова.
Само_достаточная• 30 ноября 2022
мені подобається образ кевіна костнера у фільмі Помста, старий фільм
Дружная семейка• 30 ноября 2022
Тео Джеймс, він же Фор з ’Дивергент’
Мой завтрак• 30 ноября 2022
Мені Драко Малфой у старшій школі подобається,такий неоднозначний.
Ума Палата• 30 ноября 2022
Мені подобається Маріо Касас в три метра над рівнем неба.
Дівчина так собі, актриса,але історія прикольна
автор Статус Ква • 30 ноября 2022
Ответ дляДружная семейка
Тео Джеймс, він же Фор з ’Дивергент’
А, так, гарний)
автор Статус Ква • 30 ноября 2022
Ответ дляМой завтрак
Подобаються погані хлопці?)
Ума Палата• 30 ноября 2022
Мой завтрак• 30 ноября 2022
Вампір крутий Лестат в інтерв´ю з вампіром
Мой завтрак• 30 ноября 2022
Ответ дляСтатус Ква
Подобаються погані хлопці?)
Не подобаються. Він неоднозначний,але на негативного героя не тягне. Мені часто подобаються антагоністи.
автор Статус Ква • 30 ноября 2022
Ответ дляМой завтрак
Так, мабуть я мала на увазі антагоністи. Просто вони зазвичай ,,погані,, хлопці
Рыжик-пыжик• 30 ноября 2022
В принципе нравится образ Эдварда из Сумерек. При этом сам актер мне внешне ничего так, но не вау. А вот в образ хорошо попал. Нравится герой Гослинга из Дневников памяти. За Тео из Дивергента тоже плюсую. Малфой тоже нравился в фильме, но он мне просто секси (был, сейчас актер сдал конкретно), а сам герой не нравится.
Мой завтрак• 30 ноября 2022
Ответ дляРыжик-пыжик
То Вы не видели,как доктор Каллен сдал)) такие щёчки,как у хомячка накушал....
автор Статус Ква • 30 ноября 2022
Ответ дляРыжик-пыжик
Дневник памяти - Гослинг, в смысле? Сорри, показалось другое написали))
Рыжик-пыжик• 30 ноября 2022
Ответ дляСтатус Ква
Герой, которого сыграл Райан Гослинг в этом фильме очень нравится (имя не помню, давно смотрела). Хотя мне Гослинг везде нравится
Мой завтрак• 30 ноября 2022
Ещё образ короля в Тюдорах очень нра,и Генри Кавилл.
Кинг-Конгша• 30 ноября 2022
Или сама история или образ Драго зацепил
ЛисАпедная• 30 ноября 2022
Тор) а також Александр Скарсгард із ’Справжньої крові’ ..а ще Адам Родзинський - актор Павло Делаг із ’Кави з кардомоном’
muroczka• 30 ноября 2022
Макевой в Искуплении
автор Статус Ква • 30 ноября 2022
Ответ дляЛисАпедная
+ Скарсгард. А серіал цікавий?Кава з кардамоном
Уравнобешенная• 30 ноября 2022
Ответ дляСамо_достаточная
О, так
ЛисАпедная• 30 ноября 2022
Ответ дляСтатус Ква
божее та там купа сезонів по купі серій в сезоні, ледве ледве додивилась..затягнуто дуже, але загалом цікаво..про вампірів. Александра там малувато як на мене, але є гарненькі сцени з ним..дивилась років 5 тому а все ще пам’ятаю наче вчора там одну сценку)))
ЛисАпедная• 30 ноября 2022
Ответ дляСтатус Ква
а, ви за серіал Кава питаєте...я вже за скарсгарда подумала і понесло, ну ви це бачите? аахахахах....
Кава да, цікавий серіал, мені сподобався, дивилась на 1 диханні
автор Статус Ква • 30 ноября 2022
Ответ дляМой завтрак
А він як там? Я не дивилась просто, не знаю хто короля грав
автор Статус Ква • 30 ноября 2022
Ответ дляЛисАпедная
Про вампірів згодна з вами) А саме Кава з кардамоном - цікавий серіал? Герой наче нічого такий
Кондуктор трамвая• 30 ноября 2022
Уравнобешенная• 30 ноября 2022
З акторів старшого покоління мені дуже подобаються Джек Ніколсон і Аль Пачіно. Ото харизма, просто зашкалює.
Колдунья-вещунья• 30 ноября 2022
А мне Ричард Гир нравится, и в красотке и в осень в Нью-Йорке. Гослинг тоже бомба, шикарен в лалаленд, и дневники памяти, да он вообще хорош везде. Ещё много, кто нравится, но эти два топчик, как дочь говорит)
ЛисАпедная• 30 ноября 2022
Ответ дляСтатус Ква
да, там про заборонене кохання - він одружений, та ще і велика різниця у віці. ну мені заходять такі теми якщо актор гарненький..також це укр серіал - дуже гарна картинка загалом, гарні декорації - приємно дивитись. ну і тримало до кінця через цього адама - що ж буде в кінці...мені цікаво було.
ШобВам_КакНам• 30 ноября 2022
Том Харди в ’Легенда’ 🤤 обожульки