Feel good• 04 декабря 2022
МОЗ хоче віднести гідазепам до наркотичних засобів і продавати за "червоним рецептом"
МОЗ хоче віднести гідазепам до наркотичних засобів і продавати його за "червоним рецептом"
Федорино Горе• 04 декабря 2022
Ответ дляРожайтретьего
Дивна ви....
Цигарки, наприклад, не впливають на керування авто. А ці ліки - так.
Я його якось пила. Побічна дія в нього гірша ніж ефект. Якби знала, то не пила б. Ніхто про це не попереджає.
Я за червоний рецепт.
яка побочка у вас була?
Балаболка• 04 декабря 2022
Ответ дляРожайтретьего
Дивна ви....
Я за червоний рецепт.
От власне. В нас та жіночка, як перелікується то і спить сидячі і на гальмах. Про яку свіжість думок тут пишуть...А в неї дитина (самотня мати) і що далі?
Балаболка• 04 декабря 2022
Ответ дляFeel good
ПА і підвищена тривожність у війну приводять до суїцидів в десятки-сотні разів частіше.
Як у вас тривожність то нехай вам лікар призначить. Ще раз пишу. Багато людей пьють важкі ліки без контролю і нагляду лікаря
Рожайтретьего• 04 декабря 2022
Ответ дляFeel good
Гідазепам це не ліки, а транквілізатор. Ефект пружини.
Це екстрена допомога, доки не підберуть лікування або при важкому стресі. А люди почали його пити безконтрольно.
Ви тільки тут почитайте, радять в кожній темі по 10 разів.
Рожайтретьего• 04 декабря 2022
Автор, а ви хоч раз бачили людей на Морфіні?
Ефект звичайно супер, перших кілька разів, а далі? А побічні дії бачили?
Тому його і призначають смертельно хворим.
Заместитель Анонима• 04 декабря 2022
Ответ дляFeel good
При таком нужно при назначении врача пить антидепрессанты.
При реальных показаниях.
Они лечат и не вызывают привыкания.
При реальных показаниях.
Они лечат и не вызывают привыкания.
Они уже давно по рецепту. Да и не выпишет врач сейчас каждому второму АД.
Ответ дляРожайтретьего
Дивна ви....
Я за червоний рецепт.
В інструкції все написано.
Я реалістка.
До того ж, всі мої знайомі у дитинстві пробували курити, крадучи саме у ´курящих’ батьків цигарки.
Зараз те саме. Маю доньку 12 років.
Вона пробувала палити з багатьма друзьями електронні цигарки. Діти від 8 років. Запитую, де взяли? Відповідь: у батьків брали спробувати.
Моя дитина, просто, мені не побоялась розповісти.
Те саме зі старшим малим і його знайомим, у якого мама палить.
Моєму було 11, тому знайомому менше. Моєму не сподобалось, а хлопчик курив в затяжку, видно що не перший раз цигарки тирив.
Я реалістка.
Зараз те саме. Маю доньку 12 років.
Ответ дляРожайтретьего
Це так. Згідна.
Все будет, но потом• 04 декабря 2022
Ответ дляFeel good
У ваших фантазіях хіба. Транквілізатор не лікує стреси!
Одни_мысли• 04 декабря 2022
Ответ дляFeel good
З таким успіхом треба вже давно цигарки заборонити.
От де очевидне звикання.
Але це теж не у війну.
І ясно, що ніхто не заборонить, бо бізнес.
От де очевидне звикання.
Але це теж не у війну.
І каву) Як наркоман, ще очі не протерла, а вже каву п´ю)
75В• 04 декабря 2022
Ответ дляВсе будет, но потом
Не лікує стреси, бо його призначення - це невротичні стани і психастенії в основному.
Якщо, нема у складі наркотичної речовини, то занесення його в тей реєстр рівно порушенню статі Конституції.
Достатньо рецепта лікаря, та строго дотримання видачі ліків в аптеках.
АД на те й АД, щоб при депресіях пити. Зараз чомусь багато хто вирішив, що в нього саме депресія, бо через війну пригнічений стан і нема настрою. А депресій аж 12 видів. І побочка від них через роки не вивчена.
Я, наприклад, від ад ледь ласти не склеїла, бо воно мені зовсім не туди. В житті більш в їх сторону не гляну.
Але у нас раз вирішили ’ розумники’ у МОЗ, то вже точно гідазепам піде по червоному рецепту.
Ответ для75В
´Ледь ласти не склеїла´ це без конкретизації - не показник.
У мене знайома в перший місяць на АД ледь ласти не склеїла, така індивідуальна реакція організму. Лікар казав всеодно не припиняти. Через 3 місяці, казала, як на світ народилася.
Рік пропила і була тривала ремісія ПА 4 роки до одного дуже сильного стресу.
Потім входила в АД перші тижні на гідозепамі і все відносно ок було.
Тому, тут треба з лікарем співпрацювати.
Поддакиваю иногДА• 04 декабря 2022
Ответ дляFeel good
Коментарі
Всё не читала, только первый комментарий ’Багатьом буде важко жити без гідазепаму...’ И у вас возникает вопрос ’почему он наркотический?’
наркоманам тоже тяжело жить без наркотиков.
Бензопирен• 04 декабря 2022
Я поддерживаю
Статистика сейчас уже не утешительна(
Единственное - что это повлечет еще больше проблем уже с алкоголем, и ко
Короче, везде будет попа (
Статистика сейчас уже не утешительна(
Короче, везде будет попа (
75В• 04 декабря 2022
Ответ дляFeel good
Лікар і відмінив.