Садоводница• 07 декабря 2022
Ні задоволення, ні користі
Толку ніякого від «порадниці» так сказати. Стало тобі зле, зайшов написати щось, вилити душу, набігли зли бабіни, попідсирали в кометах і побігли. Такі тут «сяючі від щастя» жіночки сидять і роздають свою «радість» наліво та право. І що їх ігнорити? Це тяжко, береш ставиш їх на місце, своїм інтелектом, витрачаєш час. Божечки це ж деградація цим займатись! P.s. Адекватні дівчата, ви є, хоч вас і мало…
Выступаю Я.• 07 декабря 2022
Ответ дляСадоводница
На жаль, жінки злі чомусь в своїй більшості…
Зато Вы - сама доброта и в белом пальтишке.
Выступаю Я.• 07 декабря 2022
Ответ дляСадоводница
Ага це їм, привід «проявитись»))) на більше не вистачає інтелекту
А Вашего интеллекта на сколько Нобелевских премий хватило?
А поговорить?• 07 декабря 2022
Ответ дляСадоводница
Дивлюсь на європейців вони, не такі, чи то рівень життя робить з наших, більш агресивних?
Можливо,хто зна
Выступаю Я.• 07 декабря 2022
Ответ дляСадоводница
Так общайтесь с европейцами, разве это проблема?
Творог для розжига• 07 декабря 2022
Ответ дляЕдинорог_помог
Скажу так… по-настоящему счастливые люди тут не сидят. Им есть чем заняться помимо форума. А здесь большинство приходят, чтобы пожаловаться и поныть
Не всегда . Я прихожу новости узнать. Здесь быстрее они распространяются.
Сметчица• 07 декабря 2022
Ответ дляСадоводница
Зато ці коментарі дозволяють подивитися на свою сітуацію з іншого боку.
І, да! Нікого не примушують тут сидіти. Не подобається - займіться чимось іншим.
Вбигудях• 07 декабря 2022
Ответ дляБибер-анонимер
Когда обиделась на правду и нужно кого-то обвинить в своей неудавшейся жизни

’’Це тяжко, береш ставиш їх на місце, своїм інтелектом,’’

Поторописька• 07 декабря 2022
Ответ дляХод конём
Я тут з 2012 року. Так завжди тут було.
Я с 2014. Тоже сначала возмущалась создавала подобные этой темы, потом приняла Советчицу целиком такой, какая, она есть)
ТочноБудет• 07 декабря 2022
Ответ дляМамОмужа
Ні, не зовсім так. Раніше якось люди більш адекватно і дійсно з порадами виступали тут. Зараз якась псарня 😂😂😂
я тут 3 года активно сижу, все 3 года одно и то же) нельзя сказать, что это ковид или война повлияли. до них было не лучше))
Железная тетя• 07 декабря 2022
Ответ дляВбигудях

От я і теж кажу, що тут багато веселих тем))
Аноним Советчик• 07 декабря 2022
Ответ дляСадоводница
Де дивитесь? На яких форумах європейських буваєте?
Поторописька• 07 декабря 2022
Ответ дляЕдинорог_помог
Чем? У меня нехватка общения, подруги поумирали мододыми, я тут догоняюсь!
Языката Хвеська• 07 декабря 2022
Ответ дляМамОмужа
Тому я давненько теми, які стосуються особистих проблем тут не створюю. Хоча іноді хочеться. Але розумію, що недочитають, перекрутять, своє щось додадуть і ще й обісруть )))))
так тут і не по особистим проблемам обгадять) під анонімом самостверджуються в своїх очах)
Поторописька• 07 декабря 2022
Ответ дляЖелезная тетя
Всім, хто не русня-гарного дня, світла, сил) і прекрасного настрою
Если я говорю ’деревня’ , а не ’село’, мне желаете хорошего, или я вам русня?
Боюсь признаться• 07 декабря 2022
Таке враження що Ви залежні від цього форуму ) Вже не одна така тема тут піднімається )
Поторописька• 07 декабря 2022
Ответ дляЖелезная тетя
Ну ладно вам, у каждого своя цель) Я прихожу посмеяться и отвлечься, сегодня боты в одной теме повеселили, старались как могли. В целом тут с 12 года, захожу редко, в последнее время нелегко людям, ещё война и инфовойна, по этому и мусора больше тут
В теме про свет? Которую удалили?
Семена рукколы• 07 декабря 2022
Изливайте душу правильно. Не ищите на форуме виноватых в своих проблемах. И все будет хорошо)
Вбигудях• 07 декабря 2022
Ответ дляЖелезная тетя
Погоджуюся. Я сюди прихожу відволіктися і поржать. Тут такі ’’перли ’’ іноді бувають.
Железная тетя• 07 декабря 2022
Ответ дляПоторописька
Щось мені підказує, що вам треба ще й додатково щось гарного побажати))
та насправді всім хорошого дня, не від добра ті боти виють тут ...
Кому там слова не давали• 07 декабря 2022
Ответ дляЖелезная тетя
І Вам того ж! Дякую, посміхнулася
Незламна Україна• 07 декабря 2022
Ответ дляМамОмужа
А потім напишуть що ти мала зовсім інше на думці, і що вони мають правно висловлювати свої враті думки на твій рахунок і по трьох реченя поставлять всі діагнози, хто кого не любить і що кому робити
НеВРотик• 07 декабря 2022
Ответ дляХод конём
Я тут з 2012 року. Так завжди тут було.
Та ні... Якась максимальна озлобленість полізла з усіх десь кілька років тому. Раніше так не принижували і не ображали людей.
Обращеница• 07 декабря 2022
Ответ дляSo_so
О, Господи)))
Не трудитесь так тяжело, почитайте Кафку или Гёссе, развивайтесь. Оставьте это болото нам
.
Так иногда реальный практический совет нужен, при чем тут философские книги? А вместо совета в лучшем случае насмешки. Каждая вторая упражняется в остроумии, каждая третья откровенная хабалка.
Ответ дляОбращеница
Автор тут деградирует. Я предлагаю ей выход.
Зачем находиться в среде где ’вместо совета в лучшем случае насмешки. Каждая вторая упражняется в остроумии, каждая третья откровенная хабалка’?
Лучше почитать что-нибудь достойное своего интеллекта.
Вбигудях• 07 декабря 2022
Ответ дляЖелезная тетя
І Вам
Садоводница
• 07 декабря 2022
Ответ дляВыступаю Я.
Я і спілкуюсь, досить успішно, але своя нація, культура та народ на першому місці. Просто сумно за таких українок
Аноним Секретарь• 07 декабря 2022
Ответ дляСадоводница
поверьте, Вы слишком идеализируете европейцев. У нас тоже очень много хороших людей. И обычно то, что Вы встречаете - есть Ваше же отражение, отражение Ваших эмоций и т.п.
Садоводница
• 07 декабря 2022
Ответ дляСемена рукколы
Я шукала людяність і підтримку, а не тявкання клуш