дама_из_декрета• 12 декабря 2022
Де купити каструлю онлайн оригінал
Хочу стальну каструлю з товстим дном. Незнаю де вибрати.
Яку фірму? Дівчатка порадьте.
Дивилася в епіцентрі.
Доречі там оригінал?
Деякі каструлі які у них є знайшла на промі дешевше. Де тоді купити.
На яких сайтах замовляєте? Знизу прикріплю сики. Скажіть вашу думку.
І порадьте каструлю для кашів також. Дякую
Яку фірму? Дівчатка порадьте.
Дивилася в епіцентрі.
Доречі там оригінал?
дама_из_декрета
• 12 декабря 2022
також що думаєте про таку. В кого є це 7 шарове дно?
Такі на промі знайшла по 700 думаєте оригінал?
Кошка Мурка• 12 декабря 2022
Вважаю, що ніхто Flamberg не підробляє. Kamille буде краща ніж перша, бо дорожче. Перша 5л, друга 2,1. Вам яка потрібна?
Я раджу не купляти по інтернету, а поїхати хоч у той же Епіцентр та подивитись. Якщо знайшли дешевше, потім замовите по інтернету, та хоч будете знати що.
Кошка Мурка• 12 декабря 2022
З досвіду. Сподобалась ціна в Епіцентрі на Бергоф, поїхала подивитись, щоб купити, а ця серія - жах якісь. Сором для ТМ. Хоч у мами Бергофу майже 20 років, інша серія, звісно.
Була також у магазині Фісман. Деякі каструлі - ну просто супер: гарні, товсте дно. Проте дуже дорогі. А є рази у 2 дешевші серії. Не можу сказати, що вони зовсім погані, не всі можуть купити дорогі каструлі, але вони відрізняються. Потим дивилась на сайті у них: дійсно, по картинках не зрозуміти товщину, якість, гарні всі.
Ёшки_Матрёшки• 12 декабря 2022
У меня набор этих кастрюль.Брала в Эпицентре по акции в позапрошлом году(фламберг).
Никто не будет их подделывать.Берите там, где дешевле.
дама_из_декрета
• 12 декабря 2022
Ответ дляЁшки_Матрёшки
І як якість?
БеллаДонна• 12 декабря 2022
Эту фирму никто подделывать не будет)) и цена норм, я думала вы там 5 тыс кастрюлю ищите
Оч@ров@Шк@• 13 декабря 2022
Як Вам такі каструлі? Я купила набір влітку через інстаграм. Я задоволена. Але ліниві голубці в мене пригорали, тому купила я каструлі-чавунки турецького бренду ОМС. Ще є у мене їх сотейник з нержавіючої сталі і там реально товсті стінки, покажу зараз. Бачила в їмагазині ОМС в інстаграмі і каструлі з нержавійки такого плану, нажаль, як я брала собі набір каструль, їх не було в продажу
Оч@ров@Шк@• 13 декабря 2022
От не спиться мені, гляньте, наскринила з сторінки ОМС дві конфігурації каструль. Бренд якісний 100%
дама_из_декрета
• 13 декабря 2022
Ответ дляОч@ров@Шк@
Дякую
дама_из_декрета
• 13 декабря 2022
Ответ дляОч@ров@Шк@
Гарні