Не знаю, можно ли задавать здесь такие вопросы. Поэтому пишу без анонима, чтобы было понятно, что не занимаюсь СП. Но хочу найти лично себе компанию, чтобы заказать синсей.
Понравилась там одна вещь, просто очень понравилась, но доставка почти по стоимости этой вещи)
Хочу найти компанию, чтобы доставка была бесплатной.
Может, кому-то интересно
Амазонка-3bef• 16 декабря 2022
Ответ дляМила 26
Так, але наче від певної суми замовлення. Найменше замовлення було 400 грн, але частіше 600 або 800
Буває без мінімальної суми
Ответ дляLightg
Ну така собі рекомендація почекати... Насправді моделі змінюються, зникають розміри. Можна і не дочекатися. Останній раз бачила безкоштовну від будь-якої суми влітку, а вже зима. Простіше на дитячому майданчику знайти компанію
Тут, де я живу, немає у мене ні майданчика, ні таких знайомих, щоб запропонувати. Надія на цей ’майданчик’)