Олексій Гончаренко
⏺Генштаб: росіяни здійснюють передислокацію окремих підрозділів та відводять частину своїх військ з Каховки та Нової Каховки в район населеного пункту Нижні Сірогози.
Місцевим вони говорять, що Каховка буде залишена до кінця цього року.
Ответ дляТА7НЯ7
она же кимберли?
Угумсь... І Манько облігація, і Каріна, і янапушич, рітагоцуляк, бизнес тревел, укрлив нет, і ще мільйон ніків...
Навряд чи бот, занадто тупа манера писемності, як з ПТУ. Просто трабли з психічним здоров´ям, напевно. Щось же ш примушує це створіння просто втупу кожного дня створювати нову регу, це ж пекельний неадекват просто...
Ответ дляArgesha
Я думаю женщина на работе тут). Надо же поддерживать оптимистическое настроение))). На самом деле это важно.
Ответ дляТА7НЯ7
А нафіга цей психоз зі щоденним новим ніком? Робота була б набагато більш ефективною, якщо б робилась з одного акаунту, вже б був деякий авторитет і довіра. А так же ж цей долбоєб...зм зі щоденно новою регою увесь ефект зводить нанівець, просто відчуття, що у людини негаразди з психічним здоров´ям, та й усе. Її ж не завжди й банять, адже вона все одно знов і знов клепає нову регу, це ж, м´яко кажучи, неадекватно.