Миссис Буркул• 22 декабря 2022
Трускавець, яка ситуація зі світлом?
Дівчата,хто знає яка ситуація зараз? Забронювала готель на 10 діб,з сауною і басейном. Ціна питання 35 тис. Написала в готель чи працює генератор,відповіли,що світло і вода є завжди,а сауна не працює, коли працює генератор. Чи є сенс платити такі гроші,чи знайти щось бюджетніше?
Хто знає чи працюю Voda club в буковелю?
Рву и мечу• 22 декабря 2022
Сенсу , як на мене, немає. Відключають все місто, в тому числі і сан, і готелі, 4 години є, 8 немає
Рву и мечу• 22 декабря 2022
Ответ дляМиссис Буркул
Грин парк
Блин, живу в трускавце, не знаю такого, щпс погуглю
Рву и мечу• 22 декабря 2022
Если все же решите ехать, еще уточните по отоплению, часто оно на электрике, те тоже нет
Чучело-Мяучело• 22 декабря 2022
Там сейчас полная задница в гостиницах и здравницах.
Я бы даже бесплатно не ехала, не то что за 35тыс
Миссис Буркул
• 22 декабря 2022
Ответ дляЧучело-Мяучело
А де краща ситуація?😢 запланована зустріч з чоловіком,не знаю що робити. Не бачилися 10 місяців
я Кукарача• 02 января 2023
Ответ дляМиссис Буркул
Автор, ви були в готелі, розкажіть, чи сподобалось?