Фрикаделька• 23 декабря 2022
Як краще продати золото?
Дівчата, може хтось знає, як краще, здати золото в ломбард, тоді докласти і купити нове, чи обміняти з доплатою? Дякую!
Фрикаделька
• 23 декабря 2022
Ответ дляТочная копия плова
Краще продати на олх.
Та ні, там лом.
Срочнокпсихологу• 23 декабря 2022
Ответ дляТочная копия плова
Краще продати на олх.
Воно все одно нікому буде не цікаве вище ціни ломбарду
Точная копия плова• 23 декабря 2022
Ответ дляСрочнокпсихологу
Я тоже так думала. А кума все свое попродавала через олх. Говорит, есть кто скупает. Понятно, что дешевле, чем покупалось, но дороже ломбарда.
Фрикаделька
• 23 декабря 2022
Ответ дляТочная копия плова
Я вище написала, що у мене лом.
Срочнокпсихологу• 23 декабря 2022
Ответ дляТочная копия плова
Ломбарди також різні, і так надійніше як на мене
Срочнокпсихологу• 23 декабря 2022
Ответ дляФрикаделька
Я вище написала, що у мене лом.
Знайти майстра, або майстерню хто зробить вам нові вироби. Ми коли ще в Харкові жили то звертались до такого, але ми йому давали в зливках метал
Фрикаделька
• 23 декабря 2022
Ответ дляСрочнокпсихологу
У мене немає такого ювеліра, і зливків також
Катька Пушкарева• 23 декабря 2022
Зайти в пару ломбардов и в пару магазинов и принять решение. Я спрашивала в Золотом веке, то стоимость на тот момент в ломбарде была выше
Фрикаделька
• 23 декабря 2022
Ответ дляПищалка
Укрзолото принимает лом и меняет на изделия. Я так много поменяла.
Дякую, зараз поїду)
Пищалка• 23 декабря 2022
Удачи. Можете на сайте посмотреть, выбрать и у девочек заказать нужное вам изделие.