Летчица• 23 декабря 2022

Киев или Львов

Не беря во внимания сегодняшнюю ситуацию, кто жил и там и там какой город вам показался лучше и почему?
Интресует медицина, чистота, воздух, инфраструктура, возможности для учебы детей (в том числе ВУЗы), люди и т.д.
Что-то не спится• 23 декабря 2022
Киев - родной город! Выбор очевиден

Кокосиха• 23 декабря 2022
Київ
Брююнетка• 23 декабря 2022
Киев
Латвийские_Номера• 23 декабря 2022
Киев, з/п во Львове были маленькие в сравнении с Киевом
Пасти Ла• 23 декабря 2022
Ви порівнюєте непорівнюване.
Партизанка• 23 декабря 2022
Для меня Киев. Львов немного местечковый. Нет метро, пробки там. В Киеве движухи больше, динамики. Ну это мое видение.
Кофр для ноги• 23 декабря 2022
Если жить, то Киев! Но красивее Львов.

Somik• 23 декабря 2022
)) столицу ни с чем не сравнить
Пасти Ла• 23 декабря 2022
Ответ дляSomik
)) столицу ни с чем не сравнить
А як можна порівнювати міста з різницею населення в 3 рази? Зовсім інший менталітет, ритм, інфраструктура.
OLVIK13• 23 декабря 2022
Львов,сейчас здесь безопаснее,чем в Киеве,единственное-работы меньше,чем в Киеве
Somik• 23 декабря 2022
Ответ дляПасти Ла
Дело не только в количестве населения- в столицу стекаются денежные потоки, миллион возможностей для реализации
Кокосиха• 23 декабря 2022
Ответ дляOLVIK13
чим безпечніше?) ми наче в одній країні, безпечніше - закордоном і то не точно
Пасти Ла• 23 декабря 2022
Ответ дляSomik
Автор не українка , тема вкид))
OLVIK13• 23 декабря 2022
Ответ дляКокосиха
Ну можно сравнить количество тревог и прилетов.И потом Львов сейчас это гуманитарный хаб,думаю,он усиленно охраняется
Кокосиха• 23 декабря 2022
Ответ дляOLVIK13
тривоги це ні про що...врахуйте в км одне місто та інше, та ураження інфраструктури, отримаєте те саме, це якесь геть дивне уявлення про безпечність

Ужгород чи Чернівці - ще б погодилась
Пасти Ла• 23 декабря 2022
Ответ дляSomik
Так це само собою розуміється. Як можна порівнювати звичайний обласний центр з столицею?
автор Летчица • 23 декабря 2022
Ответ дляПасти Ла
Автор не українка , тема вкид))
ну то ви також не українка і ваш комент вкид, до чого це?
автор Летчица • 23 декабря 2022
Ответ дляКокосиха

Ужгород чи Чернівці - ще б погодилась
теж розглядаю, яке краще з цих міст?
Пасти Ла• 23 декабря 2022
Ответ дляЛетчица
То як не розумієте різницю між столицею і містом з населенням 700000 тис?

Кокосиха• 23 декабря 2022
Ответ дляЛетчица
теж розглядаю, яке краще з цих міст?
не підкажу в цьому плані, не доводилось там жити
автор Летчица • 23 декабря 2022
Ответ дляПасти Ла
звісно розумію, але в моєму уявленні Львів таке собі спокійне та романтичне місто, мені вже 40+ рочків та великий драйв не потрібен, але ж в зовсім глухе село поки бажання їхати немає, можу помилятись, але ж у Львові повинно бути більш атмосферно, але ж я там не жила, тому запитую в тих, кто жив там і там та може порівняти, ще мінус Києва, що повітря не дуже чисте та Карпат немає поруч, але ж для когось це не важливо)))
Пасти Ла• 23 декабря 2022
Ответ дляЛетчица
Нічого атмосферного немає, вже давно. Їдьте в Київ.
Кокосиха• 23 декабря 2022
Ответ дляПасти Ла
та ну, це прям геть інше, як це не атмосферно, дуже і дуже атмосферно, 20 хв на траліку і ти в центрі, ця архітектура, люди...ван лав
це як жити в Києві на Подолі - оце Львів
Пасти Ла• 23 декабря 2022
Ответ дляКокосиха
Можливо на траліку ) Я ним не їжджу.
Манный комочек• 23 декабря 2022
Ответ дляЛетчица
Я вас дуже добре рохумію, мені теж хочеться тихого, втмосферного, європейського містечка. Київ зараз сірий, похмурий, пригнічнний, немає того життя і драйву що було раніше. Та й брудне повітря дуже великий мінус. Хочу виїхати з Києва. Я б вибрала Львів.
автор Летчица • 23 декабря 2022
Ответ дляКокосиха
так і думала, дякую)
Латвийские_Номера• 23 декабря 2022
Ответ дляПасти Ла
Во Львове нет такого кол-ва населения, даже сейчас
Кокосиха• 23 декабря 2022
Ответ дляПасти Ла
Можливо на траліку ) Я ним не їжджу.
не користуйтесь, ваше право

ну на авто 10 хв, але мені після Київа - де це анріал кудись дістатись за 20хв громадським транспортом - це кайф, але кожному своє, коли є авто, а тобі по приколу на траліку))) романтіка
Элька-Карамелька• 23 декабря 2022
Ответ дляЛетчица
Живу зараз у Львові, в спальному районі. Нічого атмосферного не бачу. Ну церкви є красиві. Центр якийсь не дуже доглянутий, щоб не сказати більше. Мені взагалі здається, що вся атмосфера Львова залишилась десь там, на початку 2000.
Пасти Ла• 23 декабря 2022
Ответ дляЛатвийские_Номера
Станом на 1 березня 2021 року населення Львова за інформацією Львівської міськради становило 718 383 особи. Я написала умовно.
Так і з Києва багато людей виїхали.