Анонимчик• 25 декабря 2022

Хто під час війни проживав на ЗУ, дайте порівняння в плані зміни клімату.

Вам легко було адаптуватись? Зміна клімату вплинула на Ваше здоров"я, самопочуття?
Центральні, східні і особливо південні регіони мають більш сухий клімат (менше опадів), коли західні регіони більш вологіші. На якій області закінчується більш сухий клімат на Вашу думку?

Проживаю в центр. регіоні, то для мене Київ, це вже більш вологіший і прохолодніший) Але це таки північний регіон.
ПотеряласЯ Я...• 25 декабря 2022
Ответ дляАнонимчик
ну може й так, але проти мого міста, він мені здається більш якийсь як сиріший, типу пробирає до кісток як то кажуть, особливо в холодну пору
Мої колеги з Вінниці кажуть, що в Києві восени і взимку ´як у мішку´. В Києві справді в холодну пору дуже мало сонячних днів, все більше хмарно і темно. Але я його і таким люблю, мені аби не морози.
Кишмишная Мая• 25 декабря 2022
Ответ дляVlada-Maria
Я живу в Івано-Франківську, народилась і 20 років прожила на Коломийщині. 5 років прожила у Львові, вчилась там в інституті. У Львові вологіше, ніж у Франіку. А от на Коломийщині сухіше, ніж у Франіку. А пару км від Коломиї Снятин - там зовсім інакший клімат, тепліше, там ще в радянські часи кавуни вирощували)
А можна вас запитати . Вибачте за такі питання). Як справи з городами, що вирощують? Полуниця, малина, смородина, кавуни, дині ростуть? Мрію про будиночок дачу на Західній. Але не знаю будуть там рости фрукти, за овочі теж цікаво.
Печальки.нет• 25 декабря 2022
Тернополь.
по сравнению с Киевом - влажность гораздо выше. очень сыро зябко зимой. прям не хочу выходить.
весна/осень самый самый комфорт. летом душно/жарко.
воздух уже не такой чистый, как был раньше, но конечно чище чем в Киеве.
давление тут ниже.
в Киеве страдала головными болями жуткими, да и сейчас, как приезжаю в Киев - со следующего дня голова болит.
возвращаюсь в Тернополь-проходит. мистика.
Кишмишная Мая• 25 декабря 2022
Дитинство пройшло на Сході, на Донеччині. Зараз живемо в Одесі. Клімат звісно інший. Усі сезони тут подобаються окрім зими. Дуже волого, постійно дощить, немає сонця тижнями. Це дуже не подобається. А інші сезони гарні
Vlada-Maria• 25 декабря 2022
Ответ дляКишмишная Мая
теж залежить де саме. На Снятинщині, Чернівеччині, Закарпатті будуть і кавуни рости, звичайнощо не такі, як на Херсонщині). Та й грунти різні, до прикладу: Городенка, Тлумач спеціалізуються на городині, а є місцевості, де в пріоритеті - та ж полуниця чи малина. Фрукти всі ростуть, що звичні для даної території. Урожай залежить від сезону. Такого, щоб нічого не росло чи не вродило, то я навіть не можу привести приклад. Навіть в гірських районах люди вирощують для себе все, хоча там грунти і клімат не дуже сприяє цьому. Якось так
Цыбулька• 25 декабря 2022
Мне очень климат во Франике нравится. Почти как в Нико, но тепло без пекла и дожди. Намного теплее ,чем в Киеве. Персики, малина, киви тут вижу во дворах.
Основой показатель- платаны))) тут их много , старых.
Кишмишная Мая• 25 декабря 2022
Ответ дляVlada-Maria
Дякую вам . Буду читати про названі населені пункти, дивитися фото місцевості, на олх пошукаю пропозиції
Vlada-Maria• 25 декабря 2022
Ответ дляКишмишная Мая
рада була допомогти вибирайте місцевість, заходіть на місцеві пабліки і розпитуйте. Краще за місцевих Вам ніхто не розкаже