Слепок стопы• 25 декабря 2022
Вода подорожает?? Обещали же, что во время войны тарифы поднимать не будут (
Или всё передумали? Президент обещал, что коммунальные услуги до конца войны точно поднимать не будут (
Работа стоит из-за отключений света, продукты дорожают... Как за это всё платить...
olgabaluta• 25 декабря 2022
Ответ дляzy-zy88
Якщо ще малі то і на них нараховується субсидія, а якщо не можуть виписатися, то повинні допомогати
Они ничего не повинні.
Ответ дляJulia 2020
Европейские цены о которых тут мечтали
Справа не в цінах, а в в зарплатах. Ціни мають бути економічно обґрунтованими, але і зарплати відповідними. А у нас олігархи крадуть мільярди, і ходять по вулицям як не бувало, а простих людей за лохів вважають. А влада робить з простих людей дурнів. Не на часі…
Безимени890123• 25 декабря 2022
Ответ дляЛучик_лучик
15-17 кубов
Скільки вас в родини? Нас троє, більше 10 не буває.
Як не маєте змоги платити - економте. Пралку, посудомийку на економний режим. В душі, поки голову, тіло миєте, вимикайте струм води. Ставте економні насадки на кран І таке інше.
Безимени890123• 25 декабря 2022
Ответ дляolgabaluta
Не у всех есть дети, не у всех взрослые дети. Да и дети бывают разные (мы не помогаем нашим мамам, например). Может быть, государство им тоже что-то должно?
Тобто, ви нічого батькам не винні, а держава - забов´язана. Серьозно?
Ответ дляsunholder
Ну блін, в курсі ясна річ. Мабуть у тих людей є діти правда? Можна й допомогти на старості
А у дітей є свої діти і свої комуналки. Олігархічна корупційна держава - де олігархам прощають сотні мільйонів податків, дозволяють красти мільярди, а з простих людей роблять лохів - зомбімарафон і не на часі
olgabaluta• 25 декабря 2022
Ответ дляБезимени890123
Абсолютно.
Безимени890123• 25 декабря 2022
Ответ дляLilittt07
Нам не надо , мы за 30 серебренников не продаемся
С нами Бог , а он победит любую тьму !
Ну, то чого ви скаржитесь. З вами Бог, він допоможе, які претензії?
Безимени890123• 25 декабря 2022
Ответ дляjulil
А для чего тогда вообще нужно государство, если только ему обязаны, а оно никому и ничего)
Ви геть не розуміє, для чого держава? Вже точно не горщики за вашими батьками виносити.
Ответ дляAdvoco
Окей, які ваші пропозиції, щоб з людей не робили лохів?
olgabaluta• 25 декабря 2022
Ответ дляБезимени890123
Шкода тих батьків.
Ну, если брать конкретно нашу ситуацию - то моей матери не нужна фин помощь. Когда у неё случился ужасный форс-мажор (связанный с войной), я помогла. Свекровь - это свекровь 😊. У всех - свои ситуации. Допустим, детей нет или они не могут помогать. Что делать этим людям? У моей подруги был сын, 25 лет. Умер ...
Ответ дляLilittt07
Вы же в скандинавской стране
Ну так тогда и ЗП там озвучьте среднюю
А если у пенсионера 2400 пенсия и в субсидии ему отказано , то с чего он коммунальные вообще оплатит ?
Ну так тогда и ЗП там озвучьте среднюю
Хороші з/п.
Субсидії теж є і працюють
Навіть в мене субсидія,бо працюю неповний робочий тиждень
Середня мабуть біля 6 тис євро
В мене менше
Субсидії теж є і працюють
Середня мабуть біля 6 тис євро
В мене менше
olgabaluta• 25 декабря 2022
Ответ дляzy-zy88
Ну да, тільки квартиру мати повинні.
Запам´ятайте, завжди за правом є обов´язок. Одного без іншого не буває.
Вот видите, как мне повезло! У свекрови - вообще развалившая хата в селе Херсонской области. Мечтаю прямо ее заиметь!
Ответ дляsunholder
Такі як і завжди. Всі мають платити податки і починати треба згори. Тоді наші пенсіонери будуть отримувати гідні пенсії. Проблема у тому що корупціонери на будуть боротися з корупцією… їм це невигідно. Якщодрібний ФОП не заплатить податки, що буде?? Податкова накладе арешт на рахунок і майно. А що буде якщо податки не заплатить олігарх? Верховна Рада спише йому ці податки. Бо. В туалеті класні відкати роздають. І поки це бл… ство буд тривати, Україна жити нормально не буде…
БрЮнЕтОчКа77777• 26 декабря 2022
Ответ дляzy-zy88
Не може такого бути. Вибачте, але не вірю.
Або ж пенсію раза в 2 так більше або ж ще дохід має.
Ну не верьте. Ведь так проще всего написать: Не може такого бути.
Ответ дляzy-zy88
Можливо скажу жестоко але це так-
Якщо є діти і вони не допомагають, то самі винуваті що так їх виховали. 2 - є діти чи ні, субсидії дають, друге питання коли діти прописані, не живуть з батьками, але і виписуватиме не хочуть- тоді і субсидій нема
Держава має забезпечувати мінімальну зарплату і мінімальну пенсію в такому розмірі, що б люди могли сплачувати комунальні. І непотрібні нікому жодні субсидііі. . Замість цього держава три роки закривала мільярди в асфальт.