Слепок стопы• 25 декабря 2022

Вода подорожает?? Обещали же, что во время войны тарифы поднимать не будут (

Или всё передумали? Президент обещал, что коммунальные услуги до конца войны точно поднимать не будут (
Работа стоит из-за отключений света, продукты дорожают... Как за это всё платить...
olgabaluta• 25 декабря 2022
Ответ дляzy-zy88
Якщо ще малі то і на них нараховується субсидія, а якщо не можуть виписатися, то повинні допомогати
Они ничего не повинні.

Advoco• 25 декабря 2022
Ответ дляJulia 2020
Европейские цены о которых тут мечтали
Справа не в цінах, а в в зарплатах. Ціни мають бути економічно обґрунтованими, але і зарплати відповідними. А у нас олігархи крадуть мільярди, і ходять по вулицям як не бувало, а простих людей за лохів вважають. А влада робить з простих людей дурнів. Не на часі…
Безимени890123• 25 декабря 2022
Ответ дляЛучик_лучик
15-17 кубов
Скільки вас в родини? Нас троє, більше 10 не буває.
Як не маєте змоги платити - економте. Пралку, посудомийку на економний режим. В душі, поки голову, тіло миєте, вимикайте струм води. Ставте економні насадки на кран І таке інше.
Безимени890123• 25 декабря 2022
Ответ дляolgabaluta
Не у всех есть дети, не у всех взрослые дети. Да и дети бывают разные (мы не помогаем нашим мамам, например). Может быть, государство им тоже что-то должно?
Тобто, ви нічого батькам не винні, а держава - забов´язана. Серьозно?
Advoco• 25 декабря 2022
Ответ дляsunholder
Ну блін, в курсі ясна річ. Мабуть у тих людей є діти правда? Можна й допомогти на старості
А у дітей є свої діти і свої комуналки. Олігархічна корупційна держава - де олігархам прощають сотні мільйонів податків, дозволяють красти мільярди, а з простих людей роблять лохів - зомбімарафон і не на часі
olgabaluta• 25 декабря 2022
Ответ дляБезимени890123
Абсолютно.
Безимени890123• 25 декабря 2022
Ответ дляLilittt07
Нам не надо , мы за 30 серебренников не продаемся
С нами Бог , а он победит любую тьму !
Ну, то чого ви скаржитесь. З вами Бог, він допоможе, які претензії?
Безимени890123• 25 декабря 2022
Ответ дляjulil
А для чего тогда вообще нужно государство, если только ему обязаны, а оно никому и ничего)
Ви геть не розуміє, для чого держава? Вже точно не горщики за вашими батьками виносити.
Безимени890123• 25 декабря 2022
Ответ дляolgabaluta
Абсолютно.
Шкода тих батьків.

sunholder• 25 декабря 2022
Ответ дляAdvoco
Окей, які ваші пропозиції, щоб з людей не робили лохів?
olgabaluta• 25 декабря 2022
Ответ дляБезимени890123
Шкода тих батьків.
Ну, если брать конкретно нашу ситуацию - то моей матери не нужна фин помощь. Когда у неё случился ужасный форс-мажор (связанный с войной), я помогла. Свекровь - это свекровь 😊. У всех - свои ситуации. Допустим, детей нет или они не могут помогать. Что делать этим людям? У моей подруги был сын, 25 лет. Умер ...
СhanelKa• 25 декабря 2022
Ответ дляLilittt07
Вы же в скандинавской стране
Ну так тогда и ЗП там озвучьте среднюю
А если у пенсионера 2400 пенсия и в субсидии ему отказано , то с чего он коммунальные вообще оплатит ?
Хороші з/п.
Субсидії теж є і працюють
Навіть в мене субсидія,бо працюю неповний робочий тиждень
Середня мабуть біля 6 тис євро
В мене менше
zy-zy88• 25 декабря 2022
Ответ дляolgabaluta
Они ничего не повинні.
Ну да, тільки квартиру мати повинні.
Запам´ятайте, завжди за правом є обов´язок. Одного без іншого не буває.
olgabaluta• 25 декабря 2022
Ответ дляzy-zy88
Ну да, тільки квартиру мати повинні.
Вот видите, как мне повезло! У свекрови - вообще развалившая хата в селе Херсонской области. Мечтаю прямо ее заиметь!
zy-zy88• 26 декабря 2022
Ответ дляБрЮнЕтОчКа77777
Сама. Квартира двухкомнатная. Детей нет. Муж умер.
Как таким выживать?
Не може такого бути. Вибачте, але не вірю.
Або ж пенсію раза в 2 так більше або ж ще дохід має.
Advoco• 26 декабря 2022
Ответ дляБезимени890123
Помиляєтесь. Держава вимагає сплати податків - має нести відповідальність.
Advoco• 26 декабря 2022
Ответ дляsunholder
Такі як і завжди. Всі мають платити податки і починати треба згори. Тоді наші пенсіонери будуть отримувати гідні пенсії. Проблема у тому що корупціонери на будуть боротися з корупцією… їм це невигідно. Якщодрібний ФОП не заплатить податки, що буде?? Податкова накладе арешт на рахунок і майно. А що буде якщо податки не заплатить олігарх? Верховна Рада спише йому ці податки. Бо. В туалеті класні відкати роздають. І поки це бл… ство буд тривати, Україна жити нормально не буде…
БрЮнЕтОчКа77777• 26 декабря 2022
Ответ дляzy-zy88
Ну не верьте. Ведь так проще всего написать: Не може такого бути.
Advoco• 26 декабря 2022
Ответ дляzy-zy88
Можливо скажу жестоко але це так-
Якщо є діти і вони не допомагають, то самі винуваті що так їх виховали. 2 - є діти чи ні, субсидії дають, друге питання коли діти прописані, не живуть з батьками, але і виписуватиме не хочуть- тоді і субсидій нема
Держава має забезпечувати мінімальну зарплату і мінімальну пенсію в такому розмірі, що б люди могли сплачувати комунальні. І непотрібні нікому жодні субсидііі. . Замість цього держава три роки закривала мільярди в асфальт.

Мдаа• 27 декабря 2022
Ответ дляФруктЕщеТот
Это ответ всем очаровавшимся владой
А когда мы были довольны владой то?