Редиска Я• 28 декабря 2022
Помітили, що стало більше красивих жінок на вулицях?
Ходять зі своїми віями,
З людським кольором волосся. Менше пофарбованих у синє, червоне, зелене. Менше блондинок, яким той блонд взагалі не підходив.
Не малюють брови і очі чорним.
Аж приємно подивитися
Не малюють брови і очі чорним.
Аж приємно подивитися
Редиска Я
• 28 декабря 2022
Ответ длявкрации
Отстаньте от людей. Пусть они выглядят так, как хотят
Вас хтось образив стосовно зовнішнього вигляду?)
Мечты сбываются• 28 декабря 2022
Ответ дляРедиска Я
Вона з віями та крашеним волоссям скоріш за все)))
Не будь КакСвета• 28 декабря 2022
Я наоборот обратила внимание, что капец просто, недавно приезжала в Украину каждая вторая с безобразными ресницами и колхозными губами, в Европе так наших всех определяют, колхоз полнейший
Редиска Я
• 28 декабря 2022
Ответ дляБауди на ауди
Я блондинка.
Простите, что вам не приятно на меня смотреть.
Пробачу, тільки якщо колір вам підходить
СкрипяСердцем• 28 декабря 2022
Наоборот стала замечать,что все искусственные
Так отвратительны эти ресницы и губы,фу
Бауди на ауди• 28 декабря 2022
Ответ дляРедиска Я
Давайте сначала определим подходит ли вам ваш 😀
Редиска Я
• 28 декабря 2022
Ответ дляБауди на ауди
У мене натуральний, природа не помиляється)
Ух_ты_какая_я• 28 декабря 2022
Заметила что много некрасивых мужчин, либо алкашня, либо пожилые((( Когда уже эти твари от нас отстанут
Бауди на ауди• 28 декабря 2022
Ответ дляРедиска Я
Надо разобраться
Без фото неинформативно
Оч@ров@Шк@• 28 декабря 2022
Бути собою завжди прекрасно, я наприклад років десять вже, не фарбую волосся, та не користуюся накладними віями, та відчуваю себе цілком доглянутою, тому що не ховаю свою вроду, за допомогою допоміжних засобів.
Редиска Я
• 28 декабря 2022
Ответ дляУх_ты_какая_я
От чоловіки так, неохайні часто, одягнені як прийдеться
Нема на кого подивитися
Кундалини• 28 декабря 2022
Ответ дляУх_ты_какая_я
Молодь на війні(
вкрации• 28 декабря 2022
Ответ дляРедиска Я
Меня никто не обижал, я не рассматриваю каждого человека на улице и не рассуждаю о том, как должны выглядеть девушки. Это дело каждого
Редиска Я
• 28 декабря 2022
Ответ длявкрации
Але в тему зайшли
вкрации• 28 декабря 2022
Ответ дляРедиска Я
Але в тему зайшли
И? Заходить в темы теперь запрещено?
Бабулька• 28 декабря 2022
Помітила, що дуже багато жінок, особливо молодих дівчат, з жахливо зробленими губами
Чудо Ф_ф КеДаХ• 28 декабря 2022
Спостерігаю що чоловіків на вулицях багато. І це радує. А на жінок якось не звертаю увагу. Щодо зовнішності, то для мене натуральність в приіоритеті звісно. Але найгірше коли жінка не слідкує за своїм тілом. 150кг і жаліється чому ніхто не бере заміж. У мене кума така, зате булки з фантою щодня заходять як в суху землю.)
Бойцовская• 28 декабря 2022
Автор, мы в разных Украинах живём? Наоборот, я вижу много по-модному безобразно одетых женщин и девушек(уродливая мужиковатая обувь, дебильные шапки, жуткие пуховики, странные фасоны джинс, голые щиколотки, кроссовки в -7 ...). И через одну-ресницы на поллица, губы на вторую половину лица, жуткие брови. Хорошо одетую девушку или женщину, с натуральной красотой сейчас все реже и реже увидишь.
Редиска Я
• 28 декабря 2022
Ответ дляБойцовская
Я про Київ)
Невидимка• 28 декабря 2022
Автор, то просто всі зараз закутані в зимовий одяг, то не дуже видно. Все як завжди, пластмасові вії, губяки на півморди, манікюр з товстим покриттям (як пластилін наліпили) дикого кольору. Невже вони не розуміють, що реально лякають людей. Тотальний несмак (((
Под пытками• 28 декабря 2022
Ответ дляРедиска Я
Я про Київ)
Наоборот вижу на каждой второй эти губища, ногти просто ужас, прилично одетых, как мужчин, так и женщин очень мало!
БезобидныйКрокодильчик• 28 декабря 2022
Ответ дляКундалини
Молодь на війні(
Або дома сидить, щоб не призвали