Редиска Я• 28 декабря 2022
Помітили, що стало більше красивих жінок на вулицях?
Ходять зі своїми віями,
З людським кольором волосся. Менше пофарбованих у синє, червоне, зелене. Менше блондинок, яким той блонд взагалі не підходив.
Не малюють брови і очі чорним.
Аж приємно подивитися
Не малюють брови і очі чорним.
Аж приємно подивитися
Кундалини• 28 декабря 2022
Ответ дляБезобидныйКрокодильчик
Або дома сидить, щоб не призвали
І таке є.
Ку-кусик• 28 декабря 2022
Ответ дляРедиска Я
Вас хтось образив стосовно зовнішнього вигляду?)
Судя по всему вас оскорбили. Если вы придираетесь к внешности других.
Каждый индивидуальный, и понятие красоты у каждого своя.
Вы для кого то тоже некрасивая
Флюорография гуся• 28 декабря 2022
Ответ дляСкрипяСердцем
Наоборот стала замечать,что все искусственные
Так отвратительны эти ресницы и губы,фу
Особенно удивляют от природы красивые девушки. Едет бывает в метро молоденькая совсем и с губами этими. Вот спрашивается зачем? Неужели нет своего мнения, настолько занижена самооценка, что обязательно надо быть как все?
Или просто на большее ума не хватает?
Редиска Я
• 28 декабря 2022
Ответ дляКу-кусик
Вы для кого то тоже некрасивая
Я гарна жінка. Мені часто роблять компліменти
Чого і вам бажаю
Катастрофа• 28 декабря 2022
После начала войны и массового вынужденного приезда в наш город людей из того же Харькова, я поняла, почему тут было так много тем про пластическую косметологию, губы-ресницы и т.д. Типа - да кому это надо? Неужели действительно это делают? Это же ужасно. Оказалось - делают массово и в большинстве случаев это действительно ужасно. Так и не поняла, зачем...
Карапулька• 28 декабря 2022
Всем нравятся разные.
Заметила, что у всех озабоченные лица. Совсем мало веселых и улыбающихся на улице
Кукарикуууууу• 28 декабря 2022
я не помітила. всі навкруги з цими губами очами бровами) на роботі качають ті губи, скоро лопнуть. ті хто без цього всього, мабуть в них гроші закінчиоися
Кукарикуууууу• 28 декабря 2022
Ответ дляРедиска Я
Я про Київ)
о так) місяць тому їздила в Київ, я такооо ще небачила. всі дівчата і жінки з тими губами віями бровами. просто клони. і в кожної в руках обов‘язково 14 айфон, не в сумці, а от саме тримають в руках, наче нагострила щось фооографувати.
Кукусикиииииии• 28 декабря 2022
Ответ дляНе будь КакСвета
Я наоборот обратила внимание, что капец просто, недавно приезжала в Украину каждая вторая с безобразными ресницами и колхозными губами, в Европе так наших всех определяют, колхоз полнейший
Даже больше вам скажу, родственники живут в Канаде, там в таком виде только негритянки ходят.
Беззубовна• 28 декабря 2022
Ответ дляКукарикуууууу
Я тоже вижу эти губищи, особенно у молодых девочек, зачем?? Акция наверное, при чем круглый год, большинство пишут недовольство, а кто же их делает?

Перша на селі• 28 декабря 2022
Ответ дляРедиска Я
Пробачу, тільки якщо колір вам підходить
А по яких параметрах ви його вважаєте підходящим комусь? Просто цікаво.
Я теж блондинка і мені якомь байдуже хто що думає.
Редиска Я
• 28 декабря 2022
Ответ дляПерша на селі
До кольору обличчя і кольору очей. А ще брів. Та і взагалі риси обличчя можут сперечатися з кольором
Перша на селі• 28 декабря 2022
Ответ дляРедиска Я
Є колір у якого є безліч підтонів. До вашого відома блондин йде від 7го рівня - русий ( натуральний)
Краще щоб той колір ’ по вашому’ не йшов, ніж брудна голова і з сивиною чи тьмяним незрозумілого кольору волосся натюрель.
Я не парюсь кому що йде бо це справа кожного. людина має право на самовираження.
Редиска Я
• 28 декабря 2022
Ответ дляПерша на селі
Тільки ходять чогось із двома підтонами - жовтий колір, бо блонд вимився і сірувате, бо фіолетовим тонером голову помили. Ще й коріння темне по всій голові просвічує.
Не бачу, щоб було натурально і гарно