Барвіночка• 30 декабря 2022

Салат. Що зробити?

Купила (для чого не знаю) в пакеті салат асорті. Свіже листя різних салатів. Що можна добавити, чим заправити?
Идууу--уууу блин• 30 декабря 2022
Отварную грудку, сыр тертый, черри, оливковое масло
Багиня• 30 декабря 2022
Поджаренную полосками телятину, синий лук, черри и сладкий перец. Сбрызнуть соусом терияки
Любви вам!• 30 декабря 2022
Варені яйця
Помідори
Сир
Полити соєвим і оливковою
ЯсноВидящая• 30 декабря 2022
Можно то же, что написали выше, но вместо мяса тунец консервированный в собственном соку, если любите такое, или креветки поджаренные
Оченьценная• 30 декабря 2022
Почитаю. Интересны идеи для салатов. Я, в последнее время, увлеклась смешиванием разных ингридиентов в блюдах. Это делает их вкуснее, не только салаты. Можно экспериментировать и с супами, и с кашами, и разными рагу, как только позволяет фантазия.
сказочное_Бали• 30 декабря 2022
Все что душа желает, я на этих миксах сижу постоянно. Из нестардатного добавить орешки, семечки, долька апельсина мандарина или фрукт любой.
Мама фифти цента• 30 декабря 2022
Я обожнюю з запеченим буряком, сиром з пліснявою, гірчицею зернами та оливковою олією.
Any• 30 декабря 2022
Хамон, сир, чері й заправка з жовтків варених, олії, бальзамічного оцту та гірчиці

Або можна червона риба, рожевий грейпфрут, твердий сир (але реально твердий з витримкою від року), яйця, заправка - жовтки, сік грейпфрута, гірчиця зернами, оливкова олія... Можна сухаариків докинути ще чи кунжуту підсмаженого.
Або печерний буряк, фета, смажені волоські горіхи. Заправка - олія (якась нерафінована), винний чи бальзамічний оцет.
Лама_мама• 30 декабря 2022
Консервовану кукурудзу, тунець теж консервований та заправити майонезом. Тільки я той салат ще трохи ріжу, якщо по такому рецепту
Форточка с диоптриями• 30 декабря 2022
Тунець, помідорки черрі, можна яєчко порізати, трохи пармезану - заправити оливковою олією з гірчицею і лимоном.
Можна з смаженою курочкою, хамоном, креветками або оливками - то політ фантазії.
Можна з метою і бурячком, бальзаміком заправляти
Горизонтальный самовар• 30 декабря 2022
Добавить черри, моцареллу и авокадо. Заправить оливковым маслом и посыпать кунжутом. Я могу ведро такого салата съесть, нямка.
автор Барвіночка • 30 декабря 2022
Є дома фета. Що ще ?
Брехушка• 30 декабря 2022
Дуже люблю листові салати (плюс довільні овочі типу огірки, помідори, перчик чи що там любите) соусом з грецького йогурту, гірчиці, меду (чи цукру), солі і лимонного соку, це значно смачніше для мене, ніж олії, хоч олії також люблю
Горизонтальный самовар• 30 декабря 2022
Ответ дляБарвіночка
Є дома фета. Що ще ?
Помидоры есть?
Мона Лиза• 30 декабря 2022
Ответ дляБарвіночка
Є дома фета. Що ще ?
До фети б свіженьких томатів, огірків, можна перцю болгарського. Заправити олією оливковою
автор Барвіночка • 30 декабря 2022
Ответ дляГоризонтальный самовар
Помидоры есть?
Черрі
Мона Лиза• 30 декабря 2022
Ответ дляБарвіночка
Черрі
Топчик взагалі)
Ms. Скромность• 30 декабря 2022
Руккола
Бекон
Груша карамелизированная
Сыр с плесенью
Заправка оливковое, мед, горчица, лимонный сок.
Any• 30 декабря 2022
Ответ дляБарвіночка
Є дома фета. Що ще ?
Запекти буряк і слайсами, + підсмажені горіхи чи гарбузове гасіння чи щось таке.
Олія + гірчиця + винний оцет
Якщо є апельсин - трохи апельсина кубиком без плівок туди ж
Семен Семеныч• 30 декабря 2022
Закарамелізувати грушу на сковорідці, потім туди шматочками курячу печінку, обсмажити з додаванням соєвого соусу. Все це викласти на листя салату, полити соусом за смаком( соєвий, лимон, теріяки, гірчиця+ соєвий)
Директор Пляжа• 30 декабря 2022
Ответ дляAny

Печерний буряк визвав ступор.
Це як морожена куниця...або длинноебальное платье...
Any• 30 декабря 2022
Ответ дляДиректор Пляжа
Печерний буряк визвав ступор.
Як ’колицейріктакзадовбав,щот9ужейневеселить’
Едимнаморе• 30 декабря 2022
Маслины, Фету, огурец , масло растительное.