Olga076• 30 декабря 2022

Подскажите, сколько можно хранить красную икру в холодильнике?

Икра на развес в пластиковой таре.
Лепешечка• 30 декабря 2022
До съедения
Марипосса285747• 30 декабря 2022
Дня три
Tammy21• 30 декабря 2022
Смотря сколько там соли. Обычно до 2-4 дней. Плюс тару необходимо поменять. Стекло, продезинфицировать и обдать солевым раствором. Морозить можно, но вкус.качества могут чуть хуже стать.
Уты-фрутик• 30 декабря 2022
2 недели
Дежурный по кухне• 30 декабря 2022
Нащо її зберігати? Її їсти треба)
У мене на 4-5й день вже таке, а у бабусі стоїть собі і стоїть. Не знаю, що за диво таке) І овочі у неї не псуються
navariya• 30 декабря 2022
Ответ дляДежурный по кухне
Нащо її зберігати? Її їсти треба)
Мікроклімат
navariya• 30 декабря 2022
Ответ дляTammy21
На базарі (ринку), лежить на прилавку - невідомо що як - напевно перемішують - плісняви не видно...
З другого боку - сіль - це консервант, природній - має бути все добре) Якщо є гроші на червону ікру)
Tammy21• 30 декабря 2022
Ответ дляnavariya
У мене мама все життя з рибою працює (технолог, потім вже адмін.офіс. посади). Тому я рибу та рибні продукти на ринках не купляю)
Ікра коли псується, то плісняви може і не бути, там, якщо вона не засохла, то тільки за смаком можна проскрочку визначити.
navariya• 30 декабря 2022
Ответ дляTammy21
Дякую, прийму вашу інформацію)
Пупуговка• 31 декабря 2022
Смотря сколько градусов в холодильнике. Если + 5 пару дней, при 0 до недели, при -5 можно и месяц. Ещё и от икры зависит, если там куча консервантов то ничего ей не будет, а если минимум, то лучше есть свежей.