Не буду• Изменено 31 декабря 2022

Як вигнати колишнього?

Вітаю!
У всіх святковий настрій, а в мене ні(
Розвелась з чоловіком після 15 років життя. Останні 5 просто жахливі. Я клеїла скільки могла. Бо дитина, бо друзі, життя, майно: вже як зрослися. Але був лютий аб´юз. Він то був спочатку, але я була з неблагополучної сім´ї і спочатку думала, що то норм. Потім гарна робота, порядні люди, психологічні відосики. І зрозуміла, що то взагалі і поряд з нормою не стоїть.

Проблема: в мене була хата до шлюбу, ми її продали і купили нову, недостачу мама дала і на ремонт початковий. Але оформили на мене (так, знаю:(((
І він після розлучення тупо не хоче виїжджати, не хоче платити аліменти, тіпа збирає на свій кут і в моїх інтересах терпіти спокійно. Постійно морально знущається, каже що я зрадниця, що все було добре а я розвалила. Нав´язує так почуття провини. На свої інтереси до речі йому хватає. І я розумію, що він ніколи не з´їде, бо йому так подобається. Погрожує адом якщо подам на аліменти. Дословно.
Адвокат знайомий сказав: тільки по любовно. А якщо ніяк? І нема чоловіка який би вступився, на людях він гарний, чемний, все зло за закритими дверима. Сусіди ближні здогадувалися, але ніхто ж не полізе.
Поділіться, може в кого таке було? Бо просто безпорадність і втома навалюються.