krrr• 07 января 2023

Цифрові гроші та повний контроль фінансів

Прочитала ось у Антона Гури пост у телеграмі, мені всередині аж похололо від страху. Невже таке буде? Може хтось знає щось на цю тему? Мене це дуже лякає, маю надію, що наш народ такого не допустить. Що будете робити, якщо справді введуть CBDC і готівка повністю зникне?
RainDrop09• 07 января 2023
Ответ дляОлимпиада80
О, ещё одна свежая ботяра
Удалено администрацией...

ok1904• 07 января 2023
Ответ дляАнка ку
Наличка многим нужна. Про гигиену вобще смешно. Негигиенично кнопки в лифте нажимать и за поручни в трамвае держаться, ходите пешком)
На днях знайомий нагадав про автомати газ.води, де стакан використовували скляний, багаторазовий,лиш споліскували, при тому що в союз ці автомати прийшли з Заходу(я в англ.музеї бпчила), де теж використовували скляний стакан. Якось люди жили з такими негігієнічним стилем життя ще до 90х точно, людство не вимерло.
ok1904• 07 января 2023
Ответ дляYegonyashka
никому не страшен контроль финансами, ага) Не сделаете прививку, которую государство скажет делать и денежки заблокируют к использованию. И так может быть с чем угодно. Либо ты законопослушный раб, либо сдохни с голода
Є ще новіша теорія.
То що’ дрожать как банний ліст’
Juli-JuliA25• 07 января 2023
Ответ дляОлимпиада80
О, ещё одна свежая ботяра
А Вы совершенно не интересуетесь, что в мире происходит? Почитайте на досуге , очень удивитесь
Олимпиада80• 07 января 2023
Ответ дляRainDrop09
Удалено администрацией...
Juli-JuliA25• 07 января 2023
Ответ дляYegonyashka
Судя по комментариям здесь люди живут в мире розовых пони , и кроме прикормов и рецептов борща не сильно интересуются другими темами
Олимпиада80• 07 января 2023
Ответ дляJuli-JuliA25
Интересуюсь. В мире много неумных людей и боты этим пользуются. И это печалит очень

Juli-JuliA25• 07 января 2023
Ответ дляОлимпиада80
Вакцины и себе и своим детям сделали?
Олимпиада80• 07 января 2023
Ответ дляJuli-JuliA25
Вакцины и себе и своим детям сделали?
Удалено администрацией...
dasha18• 07 января 2023
Ви ще читаєте того Антона Гуру?) Я після того як побачила його з дружиною в Турції на відпочинку , а при цьому він писав того ж дня що він активно щось робить (як зазвичай интриги- расследование) то відписалась від нього. А його підпищики ще й восхваляли його і писали як він гарно під українським сонцем засмаг)))
RainDrop09• 07 января 2023
Ответ дляОлимпиада80
Удалено администрацией...
Кто оштрафует?) Ты? Ахах) По какой статье? ’Личное мнение’ или ’Всестороннее развитие’) Ах да, тебе же своим мозгом не понять о чём я)
Олимпиада80• 07 января 2023
Ответ дляRainDrop09
Удалено администрацией...
Darina26• 07 января 2023
Ответ длясуфле
Магазини з генераторами приймають картки. Мені готівка не гігієнічно і не практично.
Неправда. АТБ возле моего дома не принимает, когда на генераторе. Варус принимает. Днепр
RainDrop09• 07 января 2023
Удалено администрацией...
СhanelKa• 07 января 2023
Вже буде, як буде
Ми все одно на те не впливаємо
mmi583@mail.ru• 07 января 2023
Ответ длясуфле
Для чого вам готівка? Я вже не пам‘ятаю коли користувалась готівкою. Мені зручно картою розраховуватись. Приховувати мені нічого.
Якщо ви це написали то ви не в україні і 24 лютого вас теж тут не було
mmi583@mail.ru• 07 января 2023
Ответ дляA no name
Ви не уявляєте, що таке повний блекаут. Це коли електрики немає не лише в магазині, а і в банках, скрізь. Якщо таке дійсно буде і тривалий час, банківська система ляже. І будете ви з електронними грошима і без можливості їх витратити.
То просто дамочка не сиділа в Києві 4 доби без світла де абсолютно нічого не працювало. Навіть хлібзавод здається стояв
olgabaluta• 07 января 2023
Ответ дляjannjann77
А шо, это 95 квартал разрушает нашу энергетическую систему?
Я просто давно их не смотрела, может, что-то пропустила.
Удалено администрацией...
olgabaluta• 07 января 2023
Ответ дляОлеся Малиновская
Допустит народ все, что задумано правительством. Нас никто не спросит и мы снова все проглотим.
Зависит только от вас ...

mmi583@mail.ru• 07 января 2023
Ответ дляkrrr
Я автор, ви розумієте , до чого це все? Це повний контроль ваших грошей, ви зможете їх накопичувати, не зможете заощаджувати гроші. А потім буде відміна права власності і ми залишимося без майна. Це дуже страшно. Молю Бога, щоб такого не трапилося
Не панікуйте. До цього ще далеко. В Індії побудували нові касові центри, величезні. І у нас в Україні до війни був проект касового центру у Львові. Війна внесла свої корективи. Готівка є і буде бо це великий бізнес.
Дирижер• 07 января 2023
Ответ длясуфле
А дело не в сокрытии доходов))). Просто ваши деньги в один прекрасный момент могут перестать вам принадлежать). Обнулят ваши счета, или вообще ВСЕ счета, и чтобы купить покушать, люди будут готовы на все. Это уже не просто рабство - это треш. Всегда должен оставаться доступ к своим деньгам, физический доступ. Без денег если останутся миллионы, миллиарды людей - это хуже чем война, поверьте..А сделать это можно одним легким движением руки, если ни у кого уже не будет налички..
Дирижер• 07 января 2023
Ответ дляolgabaluta
Удалено администрацией...
А может из-за раши? Причинно-следственные нарушены?
Руда Сова• 07 января 2023
Ответ дляОлимпиада80
Рандомно смотрю регистрации - вы из одной смены с автором или это уже новая?
Бездарные боты

Думать это не ваше, так что...
olgabaluta• 07 января 2023
Ответ дляДирижер
Удалено администрацией...
mamarama• 07 января 2023
Ответ дляok1904
Всю тему не читала.
Але якщо будуть цифрові гроші, то цілком ймовірно викорениться корупція. Це не мої слова, але запам´яталося. Тоді можновладці житимуть на рівні з народом, не отримуючи неврахованиу готівку .
Контроль фінансів простим людям не страшний. Це для багатих неприємна штука, хто має неоподатковані доходи.
Нам это точно не грозит
mmi583@mail.ru• 07 января 2023
Ответ дляA no name
На лівому частково не було. Пару годин є, потім нема. Крім того електрика була там, де сервера банків, магазинів. Тому по факту генератор треба було лише в магазині ставить. А тепер уявіть, що електрики немає ні в банку, ні в магазині, ні у провайдера зв´язку. Все ляже вмить.
На лівому, а саме даррицька площа не було 4 дні. Жоден банк на соборності не працював, на працювали новуси і атб, сільпо. Перший магазин який я зустріла був аж на дврз
Олимпиада80• 07 января 2023
Ответ дляРуда Сова

Думать это не ваше, так что...
Ваше?) Впитывать нарративы рашатролей и всяких сумасшедших - это думать?)
olgabaluta• 07 января 2023
Ответ дляДирижер
Вы все правильно и доступно написали , только слово «могут» лишнее. Именно к этому все и движется, история - циклична.
Руда Сова• 07 января 2023
Ответ дляОлимпиада80
Удалено администрацией...
Олимпиада80• 07 января 2023
Ответ дляДирижер
Верить в такое - это треш). Хотя, в Азии такое возможно, наверное. Китай - пример. Запад - человекоцентричное общество, частная собственность - одна из основ. Поэтому и война с рашкой - не стать Азией.
Но преподноситься все, как будто именно на Западе все задумано.