А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА• 07 января 2023

Примусове повернення військовозобов´язаних з-за кордону

Більшість чоловіків виїхало з України ще до війни. Багать хто хоче, щоб їх примусово повернули в Україну.

І тут виникає питання: кому пустили потяг "Київ - Буковель", якщо бракує чоловіків на фронті і треба повертати тих, хто за кордоном?
анна 1986• 08 января 2023
Ну вот как вы себе представляете в демократичной стране заставят мужика вернуться в страну где идёт война и подвергнуть свою жизнь опасности?

Korsika999• 08 января 2023
Ответ дляnata.ant
Я не розумію,хто такі по вашому заробітчани.Я пишу за свою родину,ми живимо в іншій країні,то авжеш платили налоги там,чому я повинна їх платити в Україні,якщо я в Україні нічім не користуюся
Как за что? За гражданство. Мы ведь должны всегда украинским властям. Только родился, и уже должен. Уехал, живёшь лет десять не в Украине, все равно должен платить хотя бы военный сбор. А хочешь отказаться от гражданства? Нифига....Будешь ездить десять раз оформлять, и только за деньги и много лет, может быть удастся
Marisya81• 08 января 2023
Ответ дляWomAnn
Вы хоть разберитесь в вопросе. Даже вот первая строка. Не все мужчины военно-обязанные в диапазоне 18-60. Есть те, кто званий не имеет, не воевал и военную кафедру не проходил.
Вы ни в зуб ногой в вопросе, а пишите. Есть много тонкостей
Ну так если не воевал, в армии не был и даже кафедры не имел, это ведь все равно военной обязанный?
Marisya81• 08 января 2023
Ответ дляUkrraine
Згодна з вами.Але ж далеко не всі чоловіки ,які залишилися в Україні,зараз воюють.І навіть не всі працюють.Є такі ВПО,які сидять у Вінниці чи Дніпрі в дружини під спідницею і навіть на облік у військомат не стали.Але гуманітарку і всі виплати отримують регулярно!І в той же час з Чехії та Канади багато чоловіків,які навіть не жили в Україні в останні роки,донатять на армію чи переводять кошти в Україну,допомогаючи родичам,які цього потребують.Яка буде користь с того,що ці чоловіки повернуться в країну,якщо всеодно всих не заберуть воювати.Сидіти без роботи??Їсти гуманітарку,яка може знадобитися іншим?А деяким і повертатися нікуди,бо їх житло зруйноване!
Это Вы своего таким образом оправдываете?
То есть тот кто сидит в Украине как ВПО, не работает и не стал на учёт, тот фиговый. А вот тот кто свалил заграницу , работает/сидит на пособии и какие-то деньги присылает на зсу или родственникам, тот молодец. Ну конечно, ему ж за свою жопу переживать не нужно, он ее вывез и можно флагом размахивать и даже гордиться тем, что он донатит на зсу). Прикольно)
nata.ant• 08 января 2023
Ответ дляMarisya81
Там дівчіна за емігрантів говорить,вони всі звалили законо задовго до війни.Ніякого пособія вони не получають
МАМА НИКИТКИ-2• 08 января 2023
Ответ дляTakamaka
Большая пропасть между планировать и сделать что-то, чтобы жить за границей на законных основаниях, перевезти детей и семью, обустроиться. Первое - это затраты и усилия на эмиграцию, они огромны.

Если вы так хотите вернуть оттуда людей (а придется делать это целыми семьями), вы заплатите огромные штрафы и неустойки за разорвание рабочих контрактов, контрактов по аренде, по другим финансовым обязательствам, если они могут доходить до десятков тысяч доларов/евро только по одному человеку? Далее, обеспечите жильем и работой в воюющей стране, местами школами и в ВУЗах семьи людей, которых вы насильно выдернули из стран, откуда они не планировали возвращаться? Дорогу и все расходы по обратному переезду в Украину тоже вы оплатите, наверное.
Вертатися будуть чоловіки. Жінки будуть продовжувати жити в тих квартирах.
І не смішіть щодо неустойки по контрактах. Таких спеціалістів і 0.1% не буде. Всі інші звичайні роботяги на звичайних зарплатах. Скасують дозвіл на працю оаботодавці самі звільнять
Ну і щодо « не планировали возвращатся», цікаво, а в ЕС знають що їм нав’язали обов’язковість дати тим розумникам громадянство чи ПМЖ?
Ну і наостанок. З якого дива хтось повинен забезпечувати вас житлом?
Школи і садочки в доступі…
nata.ant• 08 января 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Школи і садочки в доступі…
Ви явно не емігрант,і не розумієте і половину речей.Багато жінок мають внж по возєданаю родини,а якщо чоловіка там немає ,то і жінка там знаходитися не зможе.Плюс оренда та така ,що більшість без чоловіка там не проживе .І розірвати робочій контракт,не так і просто.Україна не може комусь,в іншій країні скащуввти дозвіл на працю,вона того дозвола не видавала
МАМА НИКИТКИ-2• 08 января 2023
Ответ дляA no name
Так перед тим як фантазувати вивчіть ’матчасть’. Бо пишите відверту маячню. Облік не можливий без роботи. Крапка.
Звідки ви це взяли? Облік з 16 років. Діти ще в школі.
МАМА НИКИТКИ-2• 08 января 2023
Ответ дляprozerpina123
Да прям некем менять, прям незаменимый
Полно мужчин военнообязанных в запасе. Или думаете, что за 30 лет независимости мало мужчин через армию прошли?
То чого ж не міняють?

МАМА НИКИТКИ-2• 08 января 2023
Ответ дляК@тен@
у тех, кто выезжал через рашу, думаю, штампа нет.. И таких ведь много мужчин. А куда людям деваться было, уж лучше штраф потом, чем оккупация сейчас (
Через рашку виїзжали багато і не з окупованої території.
МАМА НИКИТКИ-2• 08 января 2023
Ответ дляК@тен@
так а какая сейчас граница между оккуацией и рашей? украинского штампа не ставят
Слухайте, це дитячий лєпєт. Як дуже потрібно буде то дізнаються все. Почнуть з адреси і прізвища друга.
МАМА НИКИТКИ-2• 08 января 2023
Ответ дляnata.ant
Мене не обходить зможе та жінка там жити чи ні. Ясно. Я хочу додому чоловіка. З 24.02 бачила аж 1 день. Коли у відпустку приїжджав терміном 5 днів з дорогою. Вас же не обходить як живу я і моя дитина? То чого мене повинно хвилювати ваші неустойки чи оренда? Захочете жити - підете працювати. Як доводять наші жінки- все можливо, навіть оплатити самій оренду
nata.ant• 08 января 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
А мене не обходить,що хочете ви
могли б теж емігрувати,вас ніхто в Україні не тримав
lybov83• 08 января 2023
Ответ дляkisunya11
Да откуда я знаю. Будет разработан механизм- тогда узнаем.
Этот механизм не будет разработан никогда
kisunya11• 08 января 2023
Ответ дляlybov83
Ни я , ни вы точно знать не можем. Можем только предполагать
Any• 08 января 2023
Ответ дляKorsika999
Возможно, Вы удивитесь, но таков принцип налогообложения США. Если у Вас гражданство США, то не важно,где живёшь, налоги плати Штатам
У Украины несколько иначе
lybov83• 08 января 2023
Ответ дляkisunya11
Я не предполагаю. Этот механизм никогда не разработают. Это прямое нарушение прав человека и ограничение его свобод. Ни одна страна ЕС на это не пойдет.
Korsika999• 08 января 2023
Ответ дляAny
У Украины несколько иначе
Да конечно, живёт американец допустив в Германии, получает там 3000 евро, заплатил в Германии налоги 700 евро, и теперь ещё 700 евро в США.
Нет такого, не выдумывайте.
Налог за паспорт? Самой не смешно такой бред писать?
Isa Dora• 08 января 2023
Ответ дляанна 1986
То есть мужчины которые тут остались должны подвергать себя опасности? А выехавшие ни ни?

МАМА НИКИТКИ-2• 08 января 2023
Ответ дляnata.ant
А мене не обходить,що хочете ви
Яка ви чарівна..
А нашо мені іммігрувати? Я до війни дуже гарно почувала себе в Україні.
Більше того, в мене є нерухомість за кордоном, Но я і зараз в Україні живу. І мій чоловік виіздний, Но пішов 24 добровольцем.
Я не б’юся в істериці в соцмережі, що його гіпотетично колись можуть призвати, змінивши купу законів, як то робите ви.
МАМА НИКИТКИ-2• 08 января 2023
Ответ дляAny
У Украины несколько иначе
Ні.. і аже є роз’яснення. Наприклад 1,5 % сплачувати повинні всі. Бо такого податку немає ніде
nata.ant• 08 января 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Яка ви чарівна..
Ну то логічно що він пішов защіщаьи свою сімтю,а я не жила хорошо в Україні,тому і емігрували,нащо моему чоловіку йти воювати?
МАМА НИКИТКИ-2• 08 января 2023
Ответ дляKorsika999
Нет такого, не выдумывайте.
Законодавства в США суттєво відрізняється від европейського. І так, податки він буде платити, бо зобов’язаний подавати податкову декларацію щорічно
Korsika999• 08 января 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Он ее подаёт пустой. Тоесть не платит двойное налогообложение.
Хватит выдумывать уже. Есть налоги на недвижимость. Но не на паспорт.
МАМА НИКИТКИ-2• 08 января 2023
Ответ дляnata.ant
Ясно…. 1 щабель потреб людини.
Еміграція вам не дуже допомогла
Наталья557• 08 января 2023
Ответ дляlybov83
Вы знаете, если бы вы были министром иностранных дел - я бы еще понимала вашу уверенность. Но так это смешно читать от людей, которые и близко не разбираются в соглашениях, заключенные субъектами международного права. Но если вам так хочется, то продолжайте быть на своей волне)))
МАМА НИКИТКИ-2• 08 января 2023
Ответ дляKorsika999

Тобто американці, в яких немає нерухомості податки в США не платять?
Наталья557• 08 января 2023
Ответ дляIsa Dora
Да, они именно так и считают)
Any• 08 января 2023
Ответ дляKorsika999
Нет такого, не выдумывайте.
Так поинтересуйтесь, там из-за этого люди от гражданства отказывались. Оно иногда интересно, а порой даже полезно - узнавать новое
Any• 08 января 2023
Ответ дляnata.ant
Чесно було б відмовитися від громадянства. Ну, якщо вже бути послідовними