halla-d95e• 09 января 2023

Покриття для підлоги. Лінолеум.

Бюджетний ремонт сільського будинку. Якщо деревяна підлога місцями потребує ремонту- вийшли з ладу частина дошок. Чи можна поміняти окремі дошки і поверх постелити лінолеум? Не цікавилася поки що цінами -якістю його. Як довго може прослужити таке покриття? Чи є смисл в такому ремонті чи даремно викинуті гроші? Які варіанти краще розглянути?
Можливо порадить хтось знаючий, чи зі своєї практики. Бо особливих коштів нема ,а ремонт дуже вже напрошується.
Вкаблучках• 09 января 2023
Я у ваші ситуації. Будемо демонтувати доски. Або заливаємо новий, стяжка+ ламінат або новий з досок зробимо. Ванна туалет заливаємо, тепла підлога.

автор halla-d95e • 09 января 2023
Ответ дляВкаблучках
Якщо можна, поділіться в яку ціну обходиться підлога?. Мені треба дві кімнати зробити. Не знаю на які кошти розраховувати
Вкаблучках• 09 января 2023
Ответ дляhalla-d95e
Дуже різні ціни. Поки що збираю інформацію але ліноліум не роглядаю. Він більш тендітний в експлуатації ніж усе інше. А я хочу зробити на роки, для постійного проживання.Ламінат в мене в квартирі відслужив 17 років вірою і правдою
СкиниУскачи!• 09 января 2023
Якщо це не тимчасове житло, то є сенс полагодити більш капітально. Але під будь яке покриття фахівець порадить вирівняти підлогу. На дошки зверху можна нашити листи фанери або осб плити, і вже на неї лінолеум. Можна і просто на дошки вкласти лінолеум, але він повинен бути гарної якості, щоб прослужив довго в незмінному вигляді.
Мама Карло• 09 января 2023
Вариант 1: на доски фанеру, или юсб , потом линолеум коммерческий.
Вариант 2: убрать доски, залить цементную стяжку, сверху линолеум.
У меня в квартире оба варианта. Первый в коридоре большом, второй на кухне. Линолеум брала пооукоммерчесий Таркет. Прошло более 10 лет. Все супер. В квартире скачут дети, то есть у нас проходимость ого-го.
Хитрушка-чекушка• 09 января 2023
Ответ дляСкиниУскачи!
Якщо дошки не рівні то треба хочаб фанеру покласти.бо я теж покрила лінолеумом , а там де дошка виступає він потріскався, хоча брала недешевий, товстий.
Love_Love_Love_• 09 января 2023
Ответ дляhalla-d95e
В мене була така ситуація, дошкам було років 60, хотіли повністю міняти, дошки були фарбовані не в один слой і не один рік масляною фарбою в колір охри, розумні люди нам порадили поциклювати і подакувати, ось що вийшло
СкиниУскачи!• 09 января 2023
Ответ дляХитрушка-чекушка
Ну тут тільки автору вирішувати, як робити. Бо це все кошти. Звісно що краще з вирівняною основою.
Вкаблучках• 09 января 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Вони в вас гарно збереглись. Ми свої почали підривати, всі гнилі, сипляться як труха.

Love_Love_Love_• 09 января 2023
Ответ дляВкаблучках
Тоді краще знімати і заливати стяжку як вам тут радять, не залишайте гнилі дошки, бо це 2 рази витрачати гроші
Синди Кроуфорд• 09 января 2023
Ответ дляМама Карло
У нас на першій квартирі був варіант 1. Старі дошки зачистили, поверх 2 шари двп та лінолеум. Була гарна тепла підлога. Потім років через 10 легко підчас ремонту змінили старий лінолеум на більш сучасний Таркетт. Зараз там квартиранти, лінолеум вже більше 10 років і виглядає пристойно
Синди Кроуфорд• 09 января 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Все гарно, лише стеля не пасує
Love_Love_Love_• 09 января 2023
Ответ дляСинди Кроуфорд
Все гарно, лише стеля не пасує
Мені абсолютно не цікава ваша думка, тому я її і не питала 🤷‍♀️
Мастер Пис• 09 января 2023
Ответ дляСкиниУскачи!
Повністю погоджуюсь! Ми робили ремонт у «сталінці» з дерев’яними перекриттями. Заливати підлогу не можна було. Дошки всі були в ідеальному стані. Ми поверх поклали плити ОСБ і постелили лінолеум. Все ок.
автор halla-d95e • 09 января 2023
Ответ дляСкиниУскачи!
Звичайна, що треба вкладати кошти. Шукаю варіанти ціна-якість.
Проживати будуть старші люди. Тобто ремонт наступний буде нескоро. Треба зробити, щоб прослужило їм довго. Чи лінолеум, то не є достойний варіант? Може в тій же іновій категоріі краще інше щось?
автор halla-d95e • 09 января 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Гарно. Але у вас з дошками все добре. В нас теж років 60. Але стан бажає кращого. Хіба спробувати замінити якісь дошки і піти вашим шляхом. Але то буде напевно різношерстно.
СкиниУскачи!• 09 января 2023
Ответ дляhalla-d95e
Важко сказати, але літні люди люблять тепло, для них би теплу підлогу зробити, ото було б класс. Я в своїй старій глиняній хатинці з земляними полами керамограніт поклала. Але роботи вели поступово. Зняли шар землі і залили бетонним розчином, це все я зробила восени 21року. А навесні вже, коли пройшов перший шок від війни, поклали плитку. І майстер взяв дешевше, бо сказав що просидів без роботи півроку і ми перші його запросили. І керамограніт в мене був куплений за смішні гроші, то мені так подобається перетворення моєї хатинки і по фінансах не дуже вдарило. Але ж це все індивідуально.
Може вони захотять килими на підлозі, то той лінолеум буде служити вірою і правдою.
АБВГДейка• 09 января 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
О, робота важка мабуть. Я двері зачищала від старої краски, то кілька днів гралася.
АБВГДейка• 09 января 2023
Ответ дляhalla-d95e
Ковролін на доски

автор halla-d95e • 09 января 2023
Ответ дляАБВГДейка
Ковролін на доски
Ото вже точно ні. Треба щоб легко було прибирати. А то НЕ про ковролін.
автор halla-d95e • 09 января 2023
Ответ дляСкиниУскачи!
Що правда, то правда. Тепла підлога була б добре. Ото ж і думаю, якщо бетоном заливати стяжку, то напевно ж холодно буде. А що таке керамограніт? З ним холодно чи тепло?
СкиниУскачи!• 09 января 2023
Ответ дляhalla-d95e
Під теплу підлогу стяжку роблять обов´язково. Потім роблять теплоізолюючий шар, а потім вид теплого полу, чи то водяний, чи електричний кабель, чи інфрачервону плівку. Без теплоізолятора частина тепла буде уходити на нагрівання умовної землі, таким чином кпд тепловіддачі буде низький, а витрати на підігрів вищі. І для теплої підлоги вважається самим ідеальним покриття з керамічної плитки, керамограніт є різновидом плитки, але має більшу щільність і міцність ніж звичайна плитка з червоної або білої глини.
автор halla-d95e • 09 января 2023
Ответ дляСкиниУскачи!
А, зрозуміла. Ви про підігрів. Я подумала, ви на тему, яка холодніша а яка тепліша. З якого матеріалу чи яка технологія. Підігрів напевно дорого вийде.
Радикальная• 09 января 2023
Ответ дляМастер Пис
Ми теж так робили.
Купили комерційний лінолеум. В мене тоді було два погодки 2 та 3 роки, що там на тій підлозі тільки не відбувалося

Протер ганчіркою в краса.
Ламінат би здох
Love_Love_Love_• 09 января 2023
Ответ дляАБВГДейка
Ні, двері важче, підлогу чистить магинка
Love_Love_Love_• 09 января 2023
Ответ дляАБВГДейка
Ковролін на доски
Гнилі дошки під ним запаряться, сморід буде ще той і цвіль і сирість
Love_Love_Love_• 09 января 2023
Ответ дляhalla-d95e
Автор, ще важливо які будуть вікна, якщо пластик то має сенс робити теплу підлогу
автор halla-d95e • 09 января 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
ВІкна поміняли. Сучасні. Пластик.
Love_Love_Love_• 09 января 2023
Ответ дляhalla-d95e
Візьміть до уваги те чи буде будинок дихати як при деревяних вікнах і підлозі бо якщо ні це буде велика проблема про яку ви зараз не підозрюєте
Love_Love_Love_• 09 января 2023
Ответ дляhalla-d95e
ВІкна поміняли. Сучасні. Пластик.
От це важливо, якщо буде конденсат і недостатньо вентиляції кути почнуть чорніти це 100000%