Стетоскопуло• 09 января 2023
Лікування у нутріціолога
Добрий вечір, у кого є досвід звернення і лікування у нутріціологів, чи був результат? Особливо цікавить можливість покращити стан щитовидки, читала по відгукам, що приводять ТТГ до норми без гормонів. Буду вдячна за ваш особистий досвід і контакти лікаря, якщо дійсно був результат. Дякую.
Смячиком• 09 января 2023
Лікуватися можна у лікаря, а нутріціолог - то 2 тижні курсів і сертифікат. Лікуйтеся у дипломованого дієтолога.
После 18• 09 января 2023
Почитайте в инете книга вальс гормонов
Лечиться к врачу, не рискуйте идти не ясно к кому
Стетоскопуло
• 09 января 2023
Ответ дляПосле 18
Почитайте в инете книга вальс гормонов
Справа в тому, що ендокринологи не радять нічого, окрім гормонів. Думала спробувати змінити харчування. Але бачу, що тут не в захваті від цієї ідеї
Стетоскопуло
• 09 января 2023
Ответ дляПосле 18
Почитайте в инете книга вальс гормонов
Спасибо, прочту. У врача я была и не раз, думала уделить себе время и подтянуть здоровье через коррекцию питания
Стетоскопуло
• 09 января 2023
Ответ дляСмячиком
Я знаю, що на ФБ-ці є ціла група, яка на власному досвіді випробовула різні дієти і протоколи, не знаю, як вони правильно називаються і показники ТТГ приходили в норму без будь-яких гормонів, пішла до найкращого ендокринолога Києва, але підтримки цієї ідеї не знайшла, було рекомендовано не займатись дурницями, а далі приймати гормони. Ось такі справи
После 18• 09 января 2023
Ответ дляСтетоскопуло
Почитайте книгу)) Там как раз о том, как все взаимосвязано, и можно скорректировать гормональный фон.
А дальше решите
Стетоскопуло
• 09 января 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Як може бути лікування не в лікаря?
Це ж не лікування по факту, а коррекція харчування.
Смячиком• 09 января 2023
Ответ дляСтетоскопуло
Ви не розумієте різниці між науково доведеними закономірностями і особистим досвідом конкретних людей? Ви знаєте, що таке факторний аналіз?
Здоров´є ваше, розпоряджайтеся як хочете.
Love_Love_Love_• 09 января 2023
Ответ дляСтетоскопуло
Ви запитали про лікування і зміну стану щитовидки🤷♀️
Стетоскопуло
• 09 января 2023
Ответ дляСмячиком
Дякую, що приділили час
Love_Love_Love_• 09 января 2023
Ответ дляСтетоскопуло
Мені ендокринолог прописувала харчування
Ответ дляvecya
Был опыт. Неправильное похудение, в результате которого сбой в работе щитовитки, повышенный ТТГ и проблема гинекологи, более 2-х лет отсутствие месячных. Уровень ТТГ снизили, гинекологические проблемы не решили
Контакты могу дать в л.с
Здравствуйте. Как раз ищу нутрициолога. Можете мне пожалуйста дать контакты
Стетоскопуло
• 09 января 2023
Ответ дляШеллар
Раніше були бабки-знахарки, тепер нутріціологи.
Що зараз, що сто років тому піти до лікаря ні-ні, нам би хардкор і треш.
ну не настільки ж, щоб порівнювати з бабками.....
Ответ дляСтетоскопуло
Настільки ж, різниця в тому що у бабки сарафане радіо - реклама, а в нутріціолога - інстаграм.
Не витрачайте час, отримайте консультацію в людини, яка на це вчилась не один рік, до лікаря - дієтолога.
Пленница SexShop-а!• 09 января 2023
Знаю результат, когда женщина с диагнозом тиреотоксикоз лечилась гормонами, но безрезультатно, работать уже не могла, выглядела измождённой, очень сильно похудела. И за полгода приема бадов ей отменили гормоны и она полностью выздоровела, снова стала цветущей, вернулась к работе. Общалась с ней ещё несколько лет после излечения, БАДы принимать она перестала, но состояние ее здоровья оставалось стабильным. Она чувствовала себя хорошо.
Стетоскопуло
• 09 января 2023
Ответ дляШеллар
ок, зрозуміла. Дякую
Цыбулька• 10 января 2023
Ответ дляСтетоскопуло
Не правда щодо нутриціологів. В силу обставин варюсь в цій темі. Є лікарі певної спеціалізації+нутриціологи. Є ще краще (але їх мало) - лікарі інтеграційної медицини. І це не курси ’2 тижні’. І там зовсім інший погляд на аналізи, на їх трактування. Автор, шукайте і ви знайдете. Нутріціолог це не тільки ’марафон схуднення’.
Докладная• 10 января 2023
Автор, Вы изначально путаете двух разных специалистов диетолога и нутрициолога.В Вашем случае Вам нужен диетолог.Нутрициолог работает со здоровыми людьми, например спортсменами, подбирая для них правильное питание под конкретные требования.А диетолог работает с людьми у которых есть проблемы со здоровьем, корректируют питания под определенную болезнь.
Стетоскопуло
• 10 января 2023
Ответ дляЦыбулька
Як варіант.
Дякую, все ж хочу спробувати, гірше не буде.
Стетоскопуло
• 10 января 2023
Ответ дляДокладная
Спасибо