Мая твая не панимать• 21 мая в 10:40

Проктологічне відділення м.Киів на бульварі Шевченка

Доброго дня. Запитую хто звертався в це відділення і робив там операцію, які ваші відгуки про лікарів
Сяду на шию, дорого!• 21 мая в 10:52
Профессионалы. К ним едут со всей Украины. Мужа оперировал Криворук Мирослав Иванович, заведующий. Но и остальные врачи там не хуже.

Позитивна• 21 мая в 11:11
Не всегда нужна операция. Вопрос решается образом жизни и правильным питанием...
Зашла на 5минут• 21 мая в 11:35
Ответ дляПозитивна
Не всегда вопрос решается образом жизни и правильным питанием...
Иногда нужна операция. В вашем случае - лоботомия.
Зашла на 5минут• 21 мая в 11:39
Яремчук - теж чудовий хірург, золоті руки, оперував мою бабусю 82 рочків. Та й всі лікарі відділення дуже уважні і хороші
Два-три тижні і фсьо• 21 мая в 13:56
Ответ дляЗашла на 5минут
Яка вартість операцій?
Зашла на 5минут• 21 мая в 18:13
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Яка вартість операцій?
Всмислі?) Це ж комунальна лікарня, там все безкоштовно
Позитивна• 21 мая в 22:36
Ответ дляЗашла на 5минут
Взаимно.
У меня нет случая. Я доктор (почти) - не закончила обучение - обстоятельства((

Позитивна• 21 мая в 22:34
Ответ дляЗашла на 5минут
Удалено администрацией...
Зашла на 5минут• 22 мая в 00:01
Ответ дляПозитивна
Взаимно.
Ну от, коли вивчетеся, тоді пишіть. А поки ваші поради ідіотські. Почті дохтур) тьху!
Позитивна• 22 мая в 08:01
Ответ дляЗашла на 5минут
20 років тому. Але не проходила первинну акредитацію фахівця. Стало не цікаво.
І порад не давала. І не хаміть!
Зашла на 5минут• 22 мая в 10:26
Ответ дляПозитивна
І порад не давала. І не хаміть!
Нецікаво, де ви там недовчилися.
Не лізьте, куди не треба, і вам не будуть казати куди піти з вашими порадами щодо способу життя і харчування.
Проктологія - це не лише про геморой, який ще можна підлікувати на ранній стадії дієтою.
Є пухлини, поліпи, ерозії, є стоми.... Цим і займаються хірурги-проктологи.
А ви ще травки порадьте попити або до бабки на вичитку)
Ходіть здорові! І вчитися, до речі, ніколи не пізно