Дівчатка тема не нова, але будьте обережні
Представляються службою безпеки націоналізованих банків України. Робот. Попереджують, що дія карткового рахунку призупинена, потрібно підтвердити операцію по картці
Ответ дляКаллипсо
Да, сегодня сестре звонили с киевского номера, сначала робот, дождалась она оператора, а там Ощадбанк. У нее его нет. Она говорит - вот вы мне звоните. Скажите мое ФИО и номер карты, вы ж знаете, кому вы звоните. Бросили трубку )
я відразу заблокувала, навіть не розважалась))))
Ответ дляКаллипсо
Сестра решила немного развлечься )
Умнічка
Ответ дляLv1107
Я відповідаю- так це здорово, ніхто гроші з картки не вкраде))
ахахах, класно
Бессмертный пони• 11 января 2023
Звонил недавно какой-то перец , назвал мои ФИО , сказал , что я выиграла какую-то там помощь от фонда Щасливий дім , хотел уточнить ФИО и индекс . Попросила назвать код ЕДРПОУ организации , отключился почему-то ... ))))
Ответ дляБессмертный пони
Ух ти! це щось нове в них)
Де вони прізвище взяли? Ви перед цим робили замовлення в інтернет-магазині?
Хтось зливає інформацію шахраям
Черноморская ривьера• 11 января 2023
Я одного задолбала вопросом, какая у вас должность. Кроме службы охраны он ничего не мог назвать. Обозвал меня тупой овцой и бросил трубку.)
Бессмертный пони• 11 января 2023
Ответ дляПлатье-Терапевт
Ух ти! це щось нове в них)
Хтось зливає інформацію шахраям
Конкретно мои данные могли взять из ЕДР
Ответ дляБессмертный пони
Конкретно мои данные могли взять из ЕДР
Це так бісить, що якась гидота облапошує людей. А багато хто поведеться, особливо старенькі люди
Я пару дней назад на ОЛХ несколько вещей выставила на продажу. Сразу начали в вайбер писать и левые ссылки кидать и один мужик позвонил, говорит вам звонит служба безопасности и невнятно банк называют.Спрашивает, вы делали операцию 7 минут назад. Я переспрашиваю - какого банка? Он - ху@@вого 😂
Я, а понятно)
OLX Україна• 18 января 2023
Ответ дляAksamitka
Я, а понятно)
Залежно від пристрою, OLX має домен: olx.ua, m.olx.ua або name.olx.
Ми активно впроваджуємо різноманітні ініціативи, спрямовані на підвищення безпеки онлайн-транзакцій на платформі.
Також рекомендуємо бути уважними під час отримання СМС. Адже досвідчені шахраї можуть імітувати корпоративні номери.
Ми ведемо перемови з операторами мобільно зв’язку та неодноразово звертаємось до них з проханням на технічному рівні заблокувати можливість відправки SMS від імені OLX або схожих імен, що використовують шахраї. Сподіваємося, що вони підуть на зустріч у цьому питанні.
Ми рекомендуємо залишатися на платформі та проводити всі угоди тільки в чаті на офіційному сайті або в додатку.
В сторонніх ресурсів є можливість ділитися фейковими посиланнями на схожий сайт з ідентичним інтерфейсом. Хочемо нагадати всім користувачам, що OLX Доставка оформляється лише на OLX.
З повагою, команда OLX Україна.