Аноним Завхоз• 12 января 2023

Діла, знижка на дослідження. Поділіться

Дівчата, треба здати аналізи на велику сумму, мені приходила смс -20% на аналізи, але до нового року промокод. Можливо зараз є якісь нові промокоди? Я буквально на днях була в лабораторії і бачила, що дівчина оформлювала зі знижкою дослідження. Поділіться промокодом, дякую
Вірші на замовлення• 12 января 2023
Теж шукала, не знайшла. 10% на онлайн замовлення, але з мого міста не можна((

РыжаяЛиса• 12 января 2023
Мне такое пришло. Может вам подойдёт))
Moroz_t_S• 12 января 2023
Вітаємо! Ви отримали знижку 20% на лабораторні дослідження з Промокодом «VDF 20» до 31 січня 2023 року включно. Просто покажіть Промокод на касі – і знижка ваша!
Обстежуйтеся вигідно разом з ДІЛА!
Подробиці: bit.ly/dila-ua
автор Аноним Завхоз • 12 января 2023
Ответ дляРыжаяЛиса
Мне такое пришло. Может вам подойдёт))
Ой дуже дякую, сподіваюсь спрацює) 🙏 а в якому ви місті? Може вони якось по локаціям певним
РыжаяЛиса• 12 января 2023
Ответ дляАноним Завхоз
Черновцы
Попробуйте, вдруг получится
автор Аноним Завхоз • 12 января 2023
Ответ дляMoroz_t_S
Обстежуйтеся вигідно разом з ДІЛА!
Подробиці: bit.ly/dila-ua
Дякую
Томатико• 12 января 2023
З нового року, з понеділка, з початку тижня…

Почати нове життя неважко, особливо коли для цього є чудовий привід. Лише у СІЧНІ ДІЛА дарує -23% знижки на дослідження!

✅ Як скористатись: при оформленні замовлення* у відділеннях покажіть це повідомлення з промокодом
➡️ HB23 ⬅️

🕛 Промокод діє до 31.01.2023 включно.

✅ Починайте рік правильно, а ми будемо поряд.
З повагою до вас та вашого здоров’я, ДІЛА

*знижка не діє на послуги виклику медсестри додому, придбання електронних сертифікатів, алергологічні дослідження та преаналітику

автор Аноним Завхоз • 14 января 2023
Ответ дляРыжаяЛиса
Мне такое пришло. Может вам подойдёт))
Сьогодні була в ділі, діє знижка)) дуже вдячна вам
РыжаяЛиса• 14 января 2023
Ответ дляАноним Завхоз
На здоровье 😘👍