Чики-брык• 13 января 2023
Гарні райони в Києві для оренди квартири
Всім привіт зараз повертаюся додому і планую орендувати квартиру в Києві. Порадьте можливо або гарні райони в Києві, або ж зручні та безпечні ЖК, щоб недалеко від метро
Дуже дякую
Дуняша• 13 января 2023
Зараз, мабуть, не так район важливий, як наявність газової плити, в ідеалі і газової колонки і нижні поверхи. Але це виключно моя думка.
Ежик Хрюха• 13 января 2023
Та хз…я б сейчас что-то с западной стороны смотрела. И с газом.
Например, Житомирская.
Остановщица• 13 января 2023
Ответ дляДуняша
Не правда. Сдаю квартиру, газовая плита, 2 этаж. Звонков 0.
Дуняша• 13 января 2023
Ответ дляОстановщица
Я не кажу, що правда. Я висловила свою думку і про це написала.
Любви вам!• 13 января 2023
Ответ дляОстановщица
Где территориально и какая цена
НеВРотик• 13 января 2023
Ответ дляОстановщица
Так може разташування стратегічне?
Мульйонерша• 13 января 2023
Ответ дляОстановщица
Всегда дело только в цене
Матрёна• 13 января 2023
Смотрите возле критичной инфраструктуры, но не возле ТЭЦ
Этаж пониже, газовая плита, хрущевки например
Остановщица• 13 января 2023
Ответ дляНеВРотик
Так може разташування стратегічне?
Ні нічого стратегічного і ціна норма.
Залатавая• 13 января 2023
Ответ дляМульйонерша
Советчицы боготворят Оболонь
Не советую. При Блекаутах Оболонь больше всех страдает
Дуняша• 13 января 2023
Ответ дляЗалатавая
Точно. На роботі всі, хто з Оболоні, жаліються, що у них найдовше електрики немає. У деяких по три дні не було, тоді як на Борщагівці менше доби.
Сливочная пенка• 13 января 2023
так,зараз якась тиша.я теж хочу здати двокімнатну з газом на Відрадному,ціна скоріше низька-і тиша.А Відрадний не обстрілювали слава Богу жодного разу,там район дуже спокійний-ніяких стратегічних об’єктів.
Научительница• 13 января 2023
Жк Хрущівка беріть) і газ і вода і тепло і відсутній ліфт. Жити можна) Живу в непоганому жк , але підключені світла вище 13 поверху це просто бетонна коробочка)
Це суб´єктивно, але мені дуже подобається ЖК Галактика на Лівобережці. Правда, до офісу мені звідти 7 хв пішки))) Це найбільший плюс! Але якщо об´єктивно, то метро поряд, Русанівка з її набережною і рестіками близько, та і на самій Лівобережці є, де посидіти, Новус в 2 хв, є кав´ярні і магазинчики на перших поверхах, класно облаштований двір з лежаками у дворі, поряд небагато житлових будинків, бо там офісні будівлі навпроти, тому двіж людей не такий, як на Позняках. Але з парковкою біда. Є стоянка платна поряд.