Нерадистка Кэт• 13 января 2023
Пошук квартири (оренда). Довго і нудно.
Не думала що це займає скільки часу! Нє, ну звичайно якби було достатньо коштів то нема проблем. А у вас скільки часу займає пошук квартири? На що звертаєте увагу?
Форточка с диоптриями• 13 января 2023
Навіть коли достатньо коштів, то знайти нормальний комфортний варіант, який би відповідав своїй ціні вкрай важко
Бабка-ежика• 13 января 2023
Почти два месяца, искали за 8, но мы с котом. Искали не спешно, жили у родственников
Нерадистка Кэт
• 13 января 2023
Ответ дляКлевотница
Я також зараз шукаю, з майже 500 варіантів, нічого не підібрала.
А у вас який ліміт?
Трусы с капюшоном• 13 января 2023
Повірте...навіть якщо у вас і достатньо коштів. Все одно усі квартири будуть не такими,бо врешті решт навіть дорогі варіанти будуть мати недоліки,дешеві меблі,усе зроблено аби здати
Любовь Калистратовна• 13 января 2023
В якій краіні? . Два тижні витратила в польщі на чотирьох
Трипокоеве матьйого
Хочасв польщі це таке собі задоволення шукати
6000 майже з усім, тампаркомісце
Все інше дорожче
Курс 8,6 десь
Шукала сама на олх, отодом ввдпраалчла брокеру( так аони працюють пбо фігню шукають) той дзвонив домрвлявся
Багато хто не хоче украінців вже, набридли
Але ми пересиділи всю війну і вже втомились
Трипокоеве матьйого
6000 майже з усім, тампаркомісце
Все інше дорожче
Курс 8,6 десь
Любовь Калистратовна• 13 января 2023
Ответ дляТрусы с капюшоном
Так. Я це через тиждень зрозумвла, що таке як адома не буде((( бо адома дорого і з любов‘ю
А тут віцну перечекати , світло
Клевотница• 13 января 2023
7 тис, хочу центр або поряд, також Черкаси. І хочу без коврів на стінах, щось більш менш адекватне.
Я шукала восени, то варіантів було менше відсотків на 30, мабуть біженців стало менше.
Нерадистка Кэт
• 13 января 2023
Ответ дляКлевотница
Ціни космос, канєшно. Ну за 7 знайдете норм. Я пробую знайти за 5000, то тільки з коврами на стінах)
Вот Она Я• 13 января 2023
Я сдаю зараз. Але ціну ставлю вище, ніж по району. Якщо хтось не злякається, то йому дійсно потрібна квартира в цьому районі, готова буду до торгу)
Але і в квартирі я впевнена на 200% - капремонт, нові: поли, потолки, стіни, труби, витяжки, техніка, проводка. Тепла, опалення, газ, гаряча вода - все є. Я там дві неділі кайфувала, коли в мене ніхрєна не було...(
Да і робили її не під оренду, але вже як склалося.
Муууумие• 13 января 2023
Я здавала літом свою у Києві. Здала за 15 хвилин і ще 2 тижні мені обривали телефон. Жильці поїхали закордон і планую ще раз здавати. То вирішила навіть # телефону не залишати, бо агентства задовбуть. Хороші варіанти здаються швидко.
Трусы с капюшоном• 13 января 2023
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
А тут віцну перечекати , світло
Жила на початку війни в бюджетному житлі,ну там все ясно... Зараз живу в домі,який в 2 рази дорожче від того,який ми знімали з чоловіком до війни. Цей дім мав би бути без проблем,але ні:
Двері і підлога скриплять,коли переїзжали будо брудно,старюча пічка,купа мотлоху...брудний диван....пилосос перемотаний скотчем...замок в дверях треба було міняти...
Це дорогущий дім,і все одно фігня
Белая котичка• 14 января 2023
Знайшла за один вечір в Одесі через ОЛХ, одразу виставила потрібні мені фільтри пошуку і знайшла. Головний фільтр - домашній улюбленець. Олх молодці добавили цей фільтр, і мороки менше, одразу зрозуміло де з тваринами можна.
Любавишна• 14 января 2023
зняли за 2 дні. Щоб вкластися в свій бюджет 7000грн за приватний дім в Чернівцях, довелося зняти бомжатню і місяць видраювати, білити потолок і стіни, випрати коври, добре, що літо було, швидко висохли, фарбувати старенькі обідрані меблі, оббивати крісла , лакувати столи і стула. Витрати склали 2000грн ( звісно, без врахування вартості своєї роботи). Зараз ця хата, старенька, але чиста і затишна і тепла , таку б нам за 7000грн не здали, мінімум 300$. Тому вкладенні 2000грн в ремонт, вважаю окупилися. Але в такого варіанту є великі ризики, треба дивитися на хазяїв, зоб після вашого ремонту, ціну не підняли. Для цього, я підписала договір на пів року з фіксованою ціною і зберігала чеки на матеріали, також фото до та після ремонту, щоб мати змогу апелювати цифрами перед хозяїном, якщо він захоче підвищити ціну. Нам , в цьому плані, нормальні хазяїва попалися, бо до цього вони здавали якимсь алкашам, які ще й не платили толком, тому нас вони бережуть і по можливості покращують умови .