Квітка Миру• вчера в 21:09

Что за прикол творится в Киеве?

Который день возле театра Франка собираются, орут, что они хотят? Орут за федорова, при этом на картонках даже фамилию его не могут правильно написать. Кто это спонсирует и главное нафига?
Нехай щастить• вчера в 23:16
Главным делом нет ни картонок ни кричалок против бусификации.
Говорили, народ не сможет выйти. Ну вот вышли, собрались. Против бусификации по ходу дела нет ни одного. Очевидно в этом вопросе всех всё устраивает…

Гл. Амурная• вчера в 23:14
Ответ дляБорисфенка
А не треба? Мовчки віддати країну на поталу ворогу?
Потрібно остаточно попрощатися з набридлим тафелем і повернутися на батьківщину.
Крошка Енот• вчера в 23:16
Картонний мітинг у Києві - це коли корупціонери борються за корито власного збагачення, а жебраки з картонками - за чергового медіа-ідола як було з Зе (с) тредс
Борисфенка• вчера в 23:17
Ответ дляГл. Амурная
Ви не повірите, жодного разу не була на Тафелі, це моральне западло.
Але п´ята колона туди справно бігає, ’шара’.
Гл. Амурная• вчера в 23:18
Ответ дляНехай щастить
Скажіть, ну який дурень годинами стоятиме безкоштовно на сонці? Бережіть людей та їх здоров´я! Потрібно організувати стихійних добровольців та підтримати матеріально, маркери там видати, картонки, по 500-600 грн на годину. До речі, скільки зараз платять? Більше, ніж за НАБУ?
Гл. Амурная• вчера в 23:21
Ответ дляКрошка Енот
Стабільність, все як завжди. А стабільність – це надійність. Надійність – половина успіху, більша половина, ну, ви розумієте. Коротше кажучи, ми на правильному шляху.
Борисфенка• вчера в 23:22
Ответ дляГл. Амурная
Так може говорити тільки п´ята колона, яка взагалі не розуміє, що відбувається.
Гл. Амурная• вчера в 23:26
Ответ дляБорисфенка
Ми семимильними кроками наближаємося до перемоги над проклятим лаптеногім ведмедем. Пишуть, що він ослаб настільки, що вже починає під себе ходити. Але для рішучого удару нам не вистачає нового лідера, із залізобетонними переконаннями та неперевершеною ораторською майстерністю. Ви розумієте про кого йдеться?
Борисфенка• вчера в 23:29
Ответ дляГл. Амурная
Для непонімашок короткий лікбез - зараз йде публічна дискусія про те, як зупинити орду - дронами і технологіями (Федоров) чи м´ясними штурмами (Сирський).
Оскільки у ворога мобілізаційний потенціал разів в десять більше, то неважко здогадатися, що буде у другому варіанті.
Молодь з картонками просто хоче залишитися живою.

Гл. Амурная• вчера в 23:33
Ответ дляБорисфенка
Неймовірно, настав момент істини і нам вже відкритим текстом кажуть, що мобілізаційний потенціал ворога хрін його знає у скільки разів більше за наш! Невже наші європейські друзі та партнери на війну не прийдуть? А ми так вірили їм, то довіряли. Але фіг з ними, що з відважними британцями та потужними американцями?
Пешеходик• вчера в 23:34
Ответ дляRemensa
Що ви тут сретесь? Авто прийшла, покакала і пішла.
Не,она не культурно покакала, а дрыснула фонтаном
Анонім Перший• вчера в 23:34
Митинг за Федорова или против ?
Я не много не в тему
Борисфенка• вчера в 23:35
Ответ дляГл. Амурная
Європейські друзі дають 90 мільярдів бабла. А людей не дають.
Тому всі українці мають стати дроноводами, а не штурмовиками кілл-зони під КАБами.
Гл. Амурная• вчера в 23:35
Ответ дляАнонім Перший
Митинг за Федорова или против ?
Я не много не в тему
Так, кажуть, що класний пацан, але Зеленський його недостатньо цінує, хоче замінити якогось мента. Невже Президент може помилятися?
Гл. Амурная• вчера в 23:37
Ответ дляБорисфенка
Якесь дивне партнерство, більше нагадує оплату послуг. Чи європейцями воювати задорого?
Нехай щастить• вчера в 23:37
Ответ дляГл. Амурная
Вы строите какие-то свои домыслы, вываливаете их на меня и ожидаете ответ? Я откуда должна знать сколько в ваших фантазиях кому платят. На этот вопрос вам ответит ваш психиатр
Анонім Перший• вчера в 23:37
Ответ дляГл. Амурная
Дякую за інформацію!
Новини ще не читала за ці дні
Коренная киевлянка• вчера в 23:39
Ответ дляБува і таке
Значит не мало денег у него и его покровителей. Я бы вообще собрала это всё кодло в одном месте, например на самолёте и сбить ’’случайно’’ Ппо.
Вова не нервуйся так.
Борисфенка• вчера в 23:40
Ответ дляГл. Амурная
У них бабла дохреніща, а молоді негусто, бережуть своїх.

Гл. Амурная• вчера в 23:41
Ответ дляБорисфенка
Погано, що наші ніколи не берегли і берегти не будуть, бо гроші більше люблять.
Кракадэ• вчера в 23:44
Ответ дляСусідка знизу
Вы вообще не понимаете как это работает? Ну а вы хоть в курсе кто он такой и какая это тварь?
А вы в курсе? Так расскажите нам. Или опять будете клевету с рашапомоек тулить и свои вымыслы дополнительно?
Борисфенка• вчера в 23:44
Ответ дляГл. Амурная
Терпець урвався. Тому і виженуть Сирського, бо м´ясник.
MacOS-ница• вчера в 23:46
Ответ дляГл. Амурная
Вся територія США не має жодного відношення до англійців, французів, німців, голландців, іспанців та інших європейців :) Дуже схожа історія

Що говорить Олександр Глібович із цього приводу?
И кого за последние 50 лет США оккупировала и вписала чужие территории в свою Конституцию ?
Разница в том, что эти практики у цивиллизованного мира остались в далёком прошлом, а рашка продолжает таким способом прирастать оккупируя и расчленяя чужие государства .
Кракадэ• вчера в 23:49
Ответ дляСкіфська пектораль
Молодь Києва сьогодні шатає між картонками у театру Франка і концертом Монатіка

Монатік поки перемагає. Завтра звинуватять парубка в роботі на руських
Да, в Одессе сегодня немало народа видела с этими картонками, и молодые, и старше 25, и парни, и девушки, и мужчины постарше, молодцы.
Кракадэ• вчера в 23:51
Ответ дляИзЮмрудная
Проплаченный митинг,вот и скачат
Вы проплатили? Или откуда знаете?
MacOS-ница• вчера в 23:51
Ответ дляГл. Амурная
Якщо не будуть давати гроши, який прогноз ? Хуйло відступе і війна закінчиться ?
Русланка з гілки• вчера в 23:52
Ответ дляГл. Амурная
Хто платить? Зеленський чи Порошенко? Чи може кремль проплатив мітинг за Федорова?
MacOS-ница• вчера в 23:54
Ответ дляРусланка з гілки
Судя по первому аншлагу картонок за НАБУ, америкосы . Свой чел в минобороне им нужен .
Фиона Шрековна• вчера в 23:57
все майданы за бабло
Русланка з гілки• сегодня в 00:00
Ответ дляMacOS-ница