Наша взяла• 14 января 2023
Хто працює на іноземний ринок - зайдіть.
Вивчаю англійську, зараз - впевнений A 2 рівень, по тестах різноманітних b1, але я знаю що не дотягую, тобто вільно розмовляти не можу.
Хочу витягнути на впевнений b1, вчу щодня потрохи.
Бухгалтер, економіст, теж маркетинг трохи вивчаю.
Знаю польську на побутовому рівні, але ж знову ж,якщо якісь робочі моменти, треба вчити.
Скеруйте мене кудись, направте куди рухатися.
Зараз маю з/п 16 000, вже не витягую, треба заробляти більше. В бухгалтерії - це вже моя "стеля", варіант більше працювати - не варіант, тільки змінювати напрямок.
Пыхтелка• 14 января 2023
В1 очень мало, нужен в идеале С1. Вы не сможете общаться по телефону с В1
Жерица ночи• 14 января 2023
Ви самі вчите? Може виділити кошти на курси, за півроку можна мати вневнений B2 . Вибирайте курси, щоб крім розмовної обов‘язково писали ессе. Так щоб самі склали CV та Cover letter, вміти писати листи і є в ютубі 20 питань англійською на співбеседі, накидайте собі. В міжнародні компанії як правило декілька етапів відбору і один з етапів точно не з українцями. Можуть попросити скласти презинтацію про себе на 15 хвилин, в мене таке було
Наша взяла
• 14 января 2023
Ответ дляПыхтелка
Та 100% що дуже мало.
Я це прекрасно розумію.
Але я готова якийсь час працювати за символічні кошти, чи взагалі за дякую, звіти якісь робити, переписку вести, тобто де не потрібно вести бесіду вживу.
Чи є існує щось таке взагалі?
Бо без розмовної практики того рівня я всеодно не доб´юся...
Я це прекрасно розумію.
Чи є існує щось таке взагалі?
Наша взяла
• 14 января 2023
Ответ дляЖерица ночи
Дякую!
Жерица ночи• 14 января 2023
Ответ дляНаша взяла
Та 100% що дуже мало.
Я це прекрасно розумію.
Чи є існує щось таке взагалі?
Я це прекрасно розумію.
Чи є існує щось таке взагалі?
Доб‘єтесь, просто ніхто не погодиться щоб ви вчили мову за рахунок робочого часу або не могли написати лист-відповідь англійською в зазначений термін. Вчіть зараз на професійному рівні
Ответ дляЖерица ночи
Ого на 15 хвилин.. це з діда прадіда всю біографію чи що там можна 15 хвилин розповідати, йомайо