Фима Собак• 15 января 2023

А порадьте розваж. шоу, стендапи україномовні. А то геть розклеїлася.

Наче і розважатися не на часі, але розумію що зовсім я зависла у війні(
І близка людина там на передку, і новини ті постійно моніторю сиджу.. ще й сама прооперована сиджу вдома не вилазю майже ніде .. нерви щось останніми днями геть здали, треба якось відволікатися щоб не здуріти.

Давайте поговоримо про наш гумор трохи, знаю що дівчата/хлопці стендапери виступають, може хто дивиться саме наше - кого любите, кого ні? Де дивитеся?

Бо я лише інколи зустрічаю в Ютуб деяких стендаперів та бачу в ФБ ТВ роліки Дізель шоу чи Кварталу.
Scylla• 15 января 2023
Канал ’ЧерепаХа’.
Стендап в укритті.

ЯсноВидящая• 15 января 2023
Лигу смеха люблю
Морковку дай• 15 января 2023
Підпільний стендап. І можна просто пошукати на Ютуб за іменами. Мені подобаються Сергій Ліпко, Антон Тимошенко і Настя Зухвала.
Пуки-куки• 15 января 2023
+ до рекомендованного, ХПЗП
Зайканалужайке• 15 января 2023
Чемпіонат по історіям там много выпусков
Зайканалужайке• 15 января 2023
Порадниця))) с трио разные. Если вы лигу смеха смотрели
ТаПрямТам• 15 января 2023
Не треба розповідати чому ви хочете щось розважальне дивитися, самі такі(
Я взагалі раніше жодного розважального шоу не дивилась. Не моє зовсім, мого почуття гумору не вистачає)
Що я дивлюсь зараз: Дурнєв дивиться сторіз зомбіз, Леви на джипі (а там такий зашкварний гумор), якісь шоу із Марком Куцеваловим. От допомогає мені воно зараз, хоч місцями примітивне.
автор Фима Собак • 15 января 2023
Ответ дляScylla
Канал ’ЧерепаХа’.
Стендап в укритті.
Черепаха це Ютуб? стенд ап?
автор Фима Собак • 15 января 2023
Ответ дляЯсноВидящая
Лигу смеха люблю
А де дивитеся? В мене ТВ немає.

автор Фима Собак • 15 января 2023
Ответ дляПуки-куки
+ до рекомендованного, ХПЗП
Не чула про таке
ЯсноВидящая• 15 января 2023
Ответ дляФима Собак
А де дивитеся? В мене ТВ немає.
І в мене немає. На YouТube
Морковку дай• 15 января 2023
О, до речі, ще є круте шоу ’Алло, русня’. Місцями дуже смішно, наші задовбують рашистських зомбаків по телефону. Там, де Ласточкін, мене до сліз насмішило.
Scylla• 16 января 2023
Ответ дляФима Собак
Черепаха це Ютуб? стенд ап?
Я на ютубі дивлюсь. Так, стендап.
Scylla• 16 января 2023
Ответ дляФима Собак
Черепаха це Ютуб? стенд ап?
А ’стендап в укритті’ - це ще один канал.
автор Фима Собак • 16 января 2023
Ответ дляScylla
Підпільний та в укритті знаю і дивлюся) Навіть декого вже по прізвищах запам´ятала.