Соната любви• 16 января 2023

Заблоковано схему масштабного розкрадання

Заблоковано схему масштабного розкрадання продуктів харчування для військових, - ДБР.

Працівники ДБР спільно із Нацполіцією Дніпропетровщини та департаментом військової контррозвідки СБУ викрили організовану групу, яка привласнювала та перепродувала продукти харчування, що призначалися для Збройних сил України.

Як зазначається, одне із приватних підприємств займалося постачанням продуктів у понад 45 військових частин. Тільки за півроку війни у 2022 році воно отримало військових підрядів на понад 2 млрд гривень.

У документах підприємці вказували одну кількість продуктів, а до військових частин надсилали зовсім інші об’єми. Залишок продукції вони перепродавали через мережу посередників.

"Під час масштабної спецоперації ДБР провело майже 70 обшуків. В результаті вилучено більше 30 тисяч банок тушкованої продукції вагою понад 7 тонн, яка вже була готова для перепродажу, а також майже 4 млн гривень в різній валюті, ймовірно отриманих злочинним шляхом.

Вилучені продукти будуть передані військовим. Також, з метою відшкодування збитків вилучені десятки автомобілів на яких перевозили крадені продукти, а також чорнова документація, яка підтверджує протиправну діяльність", - йдеться у повідомленні.

Наразі одному з представників фірми повідомлено про підозру у привласненні, розтраті майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 8 років.

Досудове розслідування триває, вирішується питання щодо повідомлення про підозру іншим фігурантам.
сладкий_ноябрь• 17 января 2023
В бахмут всех, кто замешан в этом!!!!
Суки
Madame S• 17 января 2023
8 лет? Расстрел и конфискация, в том числе, имущества на родителях, бабках и троюродных племянниках
coloritka• 17 января 2023
От же ж гади кончені
Onyx83• 17 января 2023
8 лет.. потом ещё залог с напизж...нного заплатят и все пучком.. дичь.
Advoco• 17 января 2023
Яким чином ця компанія була обрана для проведення цієї діяльності.
Хто остаточні беніфіціари. Такий тендер просто так не виграти. Якщо він взагалі був. Треба шукати замовників і тих зто в долі.
сладкий_ноябрь• 17 января 2023
Ответ дляMadame S
Слишком легкое наказание - расстрел. Слишком легкое
сладкий_ноябрь• 17 января 2023
Ответ дляAdvoco
И всех в бахмут нахер
Беточка• 17 января 2023
А тим часом в телеграм каналах сьогодні був пост про молоду дівчину, яка на спір вкрала продукти з магазину і їй загрожує тих самих 8 років.
Красти у військових під час війни - це мало б бути більше, ніж 8 років.
Inci• 17 января 2023
Гниди кончені
Len_to4ka• 17 января 2023
Цікаво , для чого перепощувати сюди новини з телеграм . Ви думаєте інші їх не читають чи вам цікава реакція ?
@ альонка@• 17 января 2023
Ответ дляLen_to4ka
Я там, до прикладу, не читаю.
Тому дякую, автор.
Задушила б продажних...
Дякуючи волонтерам, наші котики щось отримують.
@ альонка@• 17 января 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
А пора вже лінчевать.
MALINA_M• 17 января 2023
Ответ дляLen_to4ka
Я не бачила такої новини. Це просто жах! Поки на війні гинуть найкращі хлопці та дівчата, цвіт нації, то інщі щури нагло крадуть. І що я можу вам спрогнозувати: їм нічого за це не буде. Відкупляться. Максимум пожурять на публіку, та й усе.
сладкий_ноябрь• 17 января 2023
Ответ для@ альонка@
Я там, до прикладу, не читаю.
Тому дякую, автор.
Задушила б продажних...
Так представьте сколько еще таких, которые наживаются на войне…
Санька-4b93• 17 января 2023
Ответ дляБеточка
Ну, там, как бы и вийськови у вийськовых тоже крали. Фирма ж не у двери вч заказы выгружала, кто то приёмку подписывал и деньги от фирмы в свой карман за это клал
@ альонка@• 17 января 2023
Ответ дляБеточка
Бред якийсь...8 років ...а тим товстосумам ,що береги рік поділили і там котеджі вистроїли?а тим хто тарифи підіймає в той час,коли люди втратили роботи ?а тих ,хто досі в кармани хабарі бере?хто в військоматах від жінок ,які за власний кошт відходжують своїх скалічених війною чоловіків,вимагають самостійно шукати доказів перебування на території бойових дій?....Господи цей список довжиною в життя.
Що ж за люди....
@ альонка@• 17 января 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Та я в курсі,вже мізки не витримують(
Мариш_ка• 17 января 2023
Ответ дляAdvoco
Ви тут не порохоботнічайте Сарказм, все Ви правильно написали) А по факту, більше змахує на те, що хтось забув табличку ділення)
marinaBraun• 17 января 2023
’... займалося постачанням продуктів у понад 45 військових частин’..
Оцініть масштаб розкрадання, і де всі наші служби які повинні бути запобігти такій корупції ?
Той факт, що ці бариги наживались на військових ще раз підкреслює яка велика робота повинна бути зроблена після нашої перемоги.
Marinsvet• 17 января 2023
Шо, опять? Вагоны гуманитарной помощи закончились, и военных обворовывают ((
До 8 лет... Это будет 4 условно, а за бабло домашний арест, потом окажется что обвиняемый при смерти и хороший семьянин. А вообще - эта шумиха это деньги не поделили или ктото мешал другому, потому что это капля в море
Мариш_ка• 17 января 2023
Ответ дляMALINA_M
А возити сраки по Києву на вкрадених у передової джипах не жах? А гуманітарку вагонами в Запоріжжі, гриміло всюді і що? А т.зв. санкції з помпою на камеру вже після того, як все передано і виведено, не жах?
https://open4business.com.ua/vadym-novynskyj-do-vv...
СhanelKa• 17 января 2023
Нічого нового
Ніякі приватні постачальники не зможуть працювати без дозволу держ системи
Щось не поділили, злили в канали
ДАР и Я• 17 января 2023
А оце?!
Око не перестає сіпатися від новин....
Мариш_ка• 17 января 2023
Ответ дляСhanelKa
Нічого нового
Щось не поділили, злили в канали
’обрубали’ хвости)))) заодно і показник є, медальки, звання... ну і піар, свіжа порція ’силосу’
Мариш_ка• 17 января 2023
Ответ дляДАР и Я
А оце?!
Око не перестає сіпатися від новин....
ну, так ще почитайте хто його ’папіки’
ДАР и Я• 17 января 2023
Ответ дляМариш_ка
ну, так ще почитайте хто його ’папіки’
Просто перестаю вірити в добре і світле 🥺
Доки прості люди по копієчці донатять для ЗСУ, ці, не доберу адекватного слова, ніяк не нажеруться 😡
Люта ненависть
ДАР и Я• 17 января 2023
Ответ дляМариш_ка
Так цій тварюці, златі некрасовій, ще й нагороду за роботу від президента дали! Ну не пздц?!
Мурнетка• 17 января 2023
Брат и парень военные.
Рассказывали как командиры в части воруют продукты, которые привозят люди или волонтеры.
На фронте ребята не видят даже тех продуктов, что должны и сигарет нет никогда
Teonaa• 17 января 2023
Ответ длясладкий_ноябрь
Да. Одна гуманитарка на олх чего стоит

Нет.єто надо такое - преступная группировка ж состоит из мужчин? Мало того что сидят на жопе, так еще и еду - едуууу - крадут у тех, кто их же, уродов, защищает. Жопи их сраньіе. Простите за противное сравнение
marjankat• 17 января 2023
Ответ дляAdvoco
Ага и последить куда теперь направят конфискованные машины, деньги и продукты…